Strona główna Wydarzenia Wielka wymiana ubrań

Wielka wymiana ubrań

1

Stowarzyszenie Kobiet w Świdnicy i Świdnicki Ośrodek Kultury pomogą w wiosennych porządkach i wietrzeniu szaf. Tegoroczna edycja ReStyle, tym razem pod hasłem „ReStyle. MyStyle.”, rusza 26 kwietnia (sobota) o godzinie 12.00 w Klubie Bolko w Świdnicy.

restyle2 (1)

Tradycyjnie zapraszamy mieszkańców naszego miasta do udziału w wymianie ubrań i akcesoriów. Do dyspozycji  uczestników  będą przygotowane przez nas stoły i girlandy wieszaków nad głowami – zachęcają organizatorzy. Atrakcjom towarzyszącym przyświeca idea wyrażania siebie, swojej indywidualności, energii i fantazji. O godzinie 12.00, 13.00 i 14.00 chętni będą mogli wziąć udział w sesji jogi, a o godzinie 15.00 rozpoczną się energetyzujące zajęcia zumby. Będzie można także skorzystać z konsultacji z kosmetyczką. Finałem akcji będzie rozwiązanie konkursu fotograficznego na wiosenną stylizację po hasłem: „Re Style. My Style. Od tej wiosny jestem w 100% sobą!”. Wygraną w konkursie jest  sesja fotograficzna .

 W „Strefie Plotek” uczestnicy będą mogli napić się świeżych soków warzywno- owocowych oraz skosztować zdrowych smakołyków. Natomiast grupa „Mamuśki. Świdnica i okolica“ zachęca do wzięcia udziału w wymianach ubranek dziecięcych podczas ReStyle. – W czasie akcji oferujemy także nieodpłatną opiekę nad dziećmi. Nasi wolontariusze przygotowali na tę okazję wiele atrakcji – dodają organizatorzy.

Organizatorzy: Stowarzyszenie Kobiet w Świdnicy, Świdnicki Ośrodek Kultury

Współpraca: Salon Duet, Gardenium Ogrody Urody, Świdnicka Szkoła Jogi, Świdnicka Fotografia Niezależna, Agnieszka Tyborowska- trenerka zumby, Atelier Pracownia Fryzjerska, Drukarnia Antex

Uwaga! Akcja nie jest przeznaczona dla sprzedawców komercyjnych!

Poprzedni artykułO kolejne punkty zagramy ze Śląskiem
Następny artykułŚwiebodzin i okolice na weekend