Strona główna Sport Piłka nożna Podział punktów w Strzegomiu

Podział punktów w Strzegomiu

0

Tylko punkt wywalczyli w Wielką Sobotę piłkarze AKS-u Strzegom występujący w rozgrywkach piłkarskiej IV ligi dolnośląskiej. Drużyna Jarosława Krzyżanowskiego zremisowała na swoim stadionie 1:1 z Granicą Bogatynia.

uniwersal futbol

W pierwszej części meczu na murawie niewiele się działo, jednak w końcówce gospodarze zdołali wyjść na prowadzenie. Tuż przed przerwą rzut karny wykorzystał Sudoł i AKS po pierwszych 45 minutach prowadził 1:0. W drugiej połowie gra się ożywiła, sporą przewagę uzyskała Granica doprowadzając do wyrównania i mając kilka znakomitych szans na podwyższenie rezultatu. Na ich nieszczęście zawodziła skuteczność. W ostatnich minutach spotkania swoją szansę mieli także nasi gracze, Rogaczewski zamiast trafić do siatki, trafił jednak tylko w poprzeczkę. Mecz zakończył się sprawiedliwym podziałem punktów po remisie 1:1.

AKS Strzegom – Granica Bogatynia 1:1 (1:0)

AKS: Nowak, Wiśniewski, Marszałek, Sudoł, Rosiak (Rogaczewski), Chmura, Domaradzki, Traczykowski, Sobczak (Jaszowski), Buryło, Dobrowolski (Werner)