Strona główna Sport Piłka nożna Lider odprawiony z kwitkiem

Lider odprawiony z kwitkiem

0

Kolejne zwycięstwo zanotowali piłkarze Stali Świdnica. Podopieczni Tomasza Oleksego pokonali na własnym boisku zdecydowanego lidera klasy okręgowej Piasta Nowa Ruda 1:0.

CSC_0805

Wiedzieliśmy, że nasz rywal lubi dużo grać piłką więc nastawiliśmy się na grę z kontry. W pierwszej połowie mieliśmy sporo dogodnych sytuacji, jednak żadnej z nich nie udało się wykorzystać. W drugiej odsłonie nie zmieniliśmy taktyki. W 67. minucie po kontrze bramkę zdobył Skowroński. Na 10 minut przed końcem Adamus miał jeszcze okazję podwyższyć na 2:0, ale trafił w słupek. Mimo to jestem zadowolony z postawy chłopaków, a na szczególną pochwałę zasługują juniorzy grający na skrzydłach – podsumował trener Stali Tomasz Oleksy.

Stal Świdnica – Piast Nowa Ruda 1:0 (0:0)

Bramka dla Stali: Skowroński 67’

Stal: Bazydło, Dec, Jędrasiewicz, Czernicki, Pasiewicz, Salamon, Sowa, Wilk, Skowroński, Kot, Mika oraz Krenczyk, Czoch, Adamus, Sikora