W miniony wtorek odbyło się Walne Zgromadzenie zarządu Miejskiego Klubu Siatkówki, na którym dokonano wyboru nowych władz.
Nowym prezesem wybrano byłą siatkarkę Grażynę Działowską. W skład zarządu weszli również: Grzegorz Woźniak jako wiceprezes i Aneta Rafałko jako sekretarz. Przewodniczącym Komisji Rewizyjnej ponownie wybrano Marka Barszcza, a stanowisko członka komisji powierzono Adamowi Bernaciakowi. Wybór nowych władz był konieczny, gdyż w grudniu zmarł nieodżałowany prezes Lech Stankiewicz, dotychczasowe władze klubu postanowiły poczekać z wyborem nowych członków do końca sezonu.

![Walczą w morderczych warunkach. 48 drużyn na starcie turnieju na piachu [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/III-charytatywny-turniej-siatkowki-plazowej-Pierogi-na-Skrzydlach-2026.06.27-24-238x178.jpg)








