Rundę wiosenną III ligi dolnośląsko-lubuskiej czas zacząć. Już w najbliższą sobotę, 15 marca piłkarze Polonii Świdnica dowodzeni przez Jarosława Lato podejmą na własnym obiekcie o godzinie 15.00 Bystrzycę Kąty Wrocławskie. Liczymy na udane rozpoczęcie drugiej części sezonu i trzy punkty biało-zielonych odniesione w potyczce z ligowym sąsiadem w tabeli.
FOTO: Polonia Świdnica/Artur Ciachowski





















![Walczą w morderczych warunkach. 48 drużyn na starcie turnieju na piachu [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/III-charytatywny-turniej-siatkowki-plazowej-Pierogi-na-Skrzydlach-2026.06.27-24-238x178.jpg)








