Strona główna Temat dnia Nowy cykl targów dla biznesu

Nowy cykl targów dla biznesu

0

Już 21 marca na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Invest-Park” rozpocznie się cykl targów „Targi usług outsourcingowych B2B” dedykowanych usługom outsourcingowych B2B dla biznesu. Gościem specjalnym wydarzenia będzie światowej sławy doradca biznesowy – Armand Angeli.

pieniądze

Współorganizatorem jest Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „Invest-Park, jedna z najdynamiczniej rozwijających się specjalnych stref ekonomicznych we współpracy z firmą Prospects Publisher.

Nie  bez powodu pierwsza edycja  targów rozpoczyna się na terenie Dolnego Śląska. To właśnie tutaj, wiele polskich firm, współpracujących z największymi, międzynarodowymi koncernami ma swoje siedziby.„Invest-Park” oraz województwo dolnośląskie są sprawdzonymi i naturalnymi partnerami dla przedsiębiorstw działających w sferze B2B. Południowo-zachodnia Polska to także jeden z najatrakcyjniejszych regionów z punktu widzenia absorpcji inwestycji zagranicznych. Warto zauważyć, że w województwie dolnośląskim swoje zakłady i centra ulokowały takie firmy jak LG, Volkswagen, Volvo, Toyota, AmRest, czy Nestle.

– Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna jest jedną z najdynamiczniej rozwijających się spółek nie tylko w Polsce. Według prestiżowego wydawnictwa fDi Magazine jesteśmy 4. w Europie i 22. na świecie spośród 600 analizowanych stref. Nie spoczywamy jednak na laurach i chcemy być notowani jeszcze wyżej – podkreśla Barbara Kaśnikowska, prezes Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Invest-Park”.

Ostatnie lata, pokazują, że firmy z wielu branż zaczynają dostrzegać potencjał outsourcingu, który zaczyna znajdować swoje miejsce nie tylko w usługach dość oczywistych takich jak IT, czy też w zarządzaniu zasobami ludzkimi, ale coraz częściej pojawia się w przypadku finansów, czy też logistyki i spedycji.

Podczas pierwszej edycji „Targów usług outsourcingowych B2B”, które rozpoczną się 21 marca w Wałbrzychu pojawią się przedstawiciele m.in. Ministerstwa Gospodarki, Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych.

W targach uczestniczyć będzie także gość specjalny Armand Angeli – współzałożyciel i europejski prezes Europejskiego Stowarzyszenia ds. Outsourcingu. Ten doświadczony doradca i menedżer wystąpi również ze specjalną prezentacją.

Obecność w Wałbrzychu Armanda Angeli’ego jest przejawem nie tylko uznania dla polskiej gospodarki jako perspektywicznej z punktu widzenia rozwoju rynku usług outsourcingowych. Odbieramy ją jako kwintesencję międzynarodowej współpracy opartej na wymianie wiedzy i know-how. Trudno o większego specjalistę z dziedziny outsourcingu niż Pan Angeli – powiedziała Jolanta Jaworska, dyrektor programów publicznych IBM Polska, moderator panelu dyskusyjnego.

Uczestnicy targów, będą mieli możliwość nie tylko poznać potencjalnych partnerów ze swojego regionu, ale będą mogli również skorzystać z konsultacji z przedstawicielami firm outsourcingowych. Wałbrzyskie targi będą wyjątkowo przyjazne dla wszystkich gości wydarzenia, dzięki nowatorskiemu narzędziu umawiania spotkań.

Udział w targach jest bezpłatny dla wszystkich zainteresowanych. Spotkania i wykłady rozpoczną się o godzinie 9.00 w siedzibie WSSE „Invest-Park” w Wałbrzychu, ul. Uczniowska 16.

Więcej informacji i szczegółowy program na stronie:  b2btargi.com.pl