Strona główna Sport Piłka nożna Falstart na inaugurację

Falstart na inaugurację

0

Inauguracja wiosennych rozgrywek piłkarskich na boiskach IV ligi dolnośląskiej nie przebiegła po myśli zawodników AKS-u Strzegom. W meczu na szczycie 18. kolejki podopieczni Jarosława Krzyżanowskiego przegrali przed własną publicznością 0:1 z Olimpią Kowary.

 piłka nożna

Nie zagraliśmy w tym spotkaniu zbyt dobrze. Zabrakło nam praktycznie wszystkiego po trosze, żeby powalczyć o zwycięstwo – krótko i treściwie podsumował na oficjalnej stronie AKS-u trener strzegomian Jarosław Krzyżanowski. Najlepszą okazję do zdobycia bramki AKS miał jeszcze w pierwszej części spotkania, kiedy to piłka po uderzeniu Sudoła trafiła w poprzeczką. Po przerwie padł jedyny gol w tym meczu, a bohaterem gości został Mateusz Han. Po tej porażce drużyna z miasta granitu traci już osiem punktów do drugiego miejsca premiowanego awansem do III ligi, które obecnie zajmują Karkonosze Jelenia Góra.

AKS Strzegom – Olimpia Kowary 0:1 (0:0)

 

AKS: Nowak, Bober, Sudoł, Chmura (Jaszowski), Marszałek, Traczykowski, Buryło, Sobczak (Rosiak), Wiśniewski (Bęś), Krzyżanowski, Dobrowolski