Strona główna Bez kategorii Co grają w kinie?

Co grają w kinie?

0

Obietnica? Witaj w Klubie? A może “Ocalony”? Sprawdź, co świdnickie kino Cinema 3D przygotowało od 21 do 27 marca 2014 roku.

Muppety

PREMIERA:

MUPPETY: POZA PRAWEM dubbing/napisy

USA; od 6 lat; komedia/przygoda; 112 min

Muppety, podczas międzynarodowej wycieczki, będą miały do czynienia ze złodziejem diamentów zwanym Constantine, który jest sobowtórem Kermita.

 NAUKA SPADANIA

Niemcy/Wielka Brytania; od 15 lat; komedia/dramat; 96min

Czwórka obcych sobie osób, spotyka się na dachu. Łączy ich jeden cel, chcą zakończyć swoje życie. Zawierają pakt, postanawiają dotrwać do Walentynek.

 AKADEMIA WAMPIRÓW

USA; od 13 lat; akcja/komedia/fantasy; 104min

Rose i Lissa mają takie same problemy jak wszystkie nastolatki, tyle że uczą się w Akademii wampirów – tajemnej szkole z internatem. Tu uczniowie dzielą się na morojów i dampiry. Dziewczyny połączone telepatyczną więzią i wierzą, że ich przyjaźń będzie trwać wiecznie. Pod warunkiem jednak, że przetrwają do końca roku szkolnego..

 NEED FOR SPEED

USA; od 16 lat; akcja/kryminał; 130min

Głównym bohaterem filmu jest Tobey, mechanik samochodowy, którego prawdziwą pasją są wyścigi uliczne. Próbując uratować rodzinny biznes od bankructwa, przystaje na propozycję bogatego i aroganckiego Dino Brewstera. Gdy wydaje się, że zdołał uratować warsztat przed finansową zapaścią, Dino wrabia go w przestępstwo.

 KAROL, KTÓRY ZOSTAŁ ŚWIĘTYM

Polska; od 6 lat; biografia/animacja/religijny; 130min

12-letni Kacper, pasjonat animacji komputerowej, zmaga się z grupą szkolnych chuliganów. Kiedy chłopiec zostaje na kilka dni pod opieką dziadka, opowiada mu o swoich problemach w szkole. Dziadek zabiera go na weekendowy wypad w Tatry. Tam, ucząc wnuka radzenia sobie z trudnymi warunkami przyrody i życia w surowych warunkach schroniska, snuje opowieść o przyjacielu z dzieciństwa – Karolu…

PRZEDPREMIERA 26-27.04

KAPITAN AMERYKA: ZIMOWY ŻOŁNIERZ 3D dubbing/napisy

USA; od 12 lat; akcja/sci-fi/komiks; 128min

Captain America będzie chciał znaleźć swoje miejsce we współczesnym świecie i w tym celu sprzymierzy się z Czarną Wdową, by walczyć z potężnym wrogiem

 OBIETNICA

Polska; od 13 lat; dramat/ 97 min

Lila i Janek, uczniowie liceum, należą do nowej generacji. Pewnego dnia Lila nieoczekiwanie zrywa z Jankiem, oskarżając go o zdradę. Chłopak będzie musiał zapłacić wysoką cenę za błąd. Jeśli spełni obietnicę, którą wymogła na nim dziewczyna, nic już nie będzie takie jak przedtem…

 OCALONY

USA; od 15 lat; akcja/dramat/ 121 min

Czerwiec 2005. Zrzucona na afgańsko-pakistańskim pograniczu w ramach operacji „Red Wings” czwórka amerykańskich komandosów z elitarnej jednostki Navy SEALs trafia w pułapkę i musi odeprzeć atak kilkadziesiąt razy liczniejszej grupy talibów. Żołnierze staczają pełną poświęcenia, niebezpieczną walkę z wrogiem, czasem i wycieńczeniem. Gdy koledzy Marcusa Luttrella giną podczas akcji, ten, choć wyczerpany i ranny, zrobi wszystko, by ujść wrogom.
Film nominowany do 2 OSCARÓW.

 WITAJ W KLUBIE

USA; od 15 lat; dramat/ 117 min

Ron żyje z dnia na dzień. Pali jak smok, lubi bourbon, kobiety i rodeo. Nic ponad szybkie i proste przyjemności. Wiadomość o tym, że jest nosicielem wirusa HIV to dla niego szokujący wyrok, z którym nie chce się pogodzić. Tym bardziej, że w jego środowisku ta choroba kojarzy się wyłącznie z homoseksualistami, a on nim nie jest. Jedzie do Meksyku, z którego zamierza szmuglować zakazane w USA leki. Po powrocie niespodziewanie zdobywa sojusznika. Ten pozornie niedobrany duet wspólnie zaczyna prowadzić klub, w którym inni szukają ratunku.

 300: POCZĄTEK IMPERIUM 3D

USA; od 15 lat; akcja/dramat/ 105 min

 Grecki przywódca Temistokles usiłuje zjednoczyć Grecję przez wprowadzenie broni, która zmieni bieg wojny. Temistokles zostaje wystawiony do walki z olbrzymią inwazją wojsk perskich.

 KAMIENIE NA SZANIEC

 Polska; od 15 lat; dramat/ wojenny/ 115 min

Opowieść o młodości, miłości i przyjaźni. O bohaterstwie, które ma wielką cenę i o walce, która stała się legendą. Byli młodzi, spragnieni życia. Nie było dla nich rzeczy niemożliwych. Pewnego dnia obudzili się w świecie, w którym nie było już miejsca na marzenia. Stanęli przed wyborem: pochylić pokornie głowy albo zaryzykować własne życie…

 PAN PEABODY I SHERMAN

USA; b. o.; animowany/ familijny/ komedia/ 95 min

Głównymi bohaterami kreskówki, są genialny pies Pan Peabody i jego towarzysz, chłopczyk o imieniu Sherman, którzy razem wyruszają w podróż w czasie.

 W związku z akcją Dzień Wiosny i pokazami przedpremierowymi Kapitana Ameryki: Zimowy żołnierz, godziny seansów w poszczególnych dniach tygodnia repertuarowego 21-27.04 dostępne na stronie www.cinema3d.pl ; nr telefonu 74 6399056 i w kasie kina.

dzień wiosny_03