Strona główna Sport Piłka nożna Zjednoczeni gromią Kuźnię

Zjednoczeni gromią Kuźnię

0

Występujący w wałbrzyskiej klasie okręgowej piłkarze Zjednoczonych Żarów zaimponowali skutecznością. W niedawnym sparingu pokonali czwartoligową Kuźnię Jawor aż 7:1.

uniwersalne

Pierwsza połowa nie zapowiadała aż takiego pogromu, gdyż żarowianie wygrali ją tylko 2:1. Po zmianie stron drużyna z naszego powiatu dorzuciła jeszcze pięć trafień. Widać było, że fakt, iż gospodarze dysponowali tylko jednym zmiennikiem, miał bardzo duże znaczenie dla przebiegu meczu. Drugiej połowy gospodarze nie wytrzymali kondycyjnie. Dla Zjednoczonych dwukrotnie strzelali Kloc i Felich, a trzy kolejne bramki dołożyli: Kwaszewski, Jernutowski i Sobel. Gospodarze zdobyli tylko jedną bramkę po trafieniu Ordy.

Kuźnia Jawor – Zjednoczeni Żarów 1:7 (1:2)

Bramki dla Zjednoczonych: Kloc (2), Felich (2), Kwaszewski, Jernutowski, Sobel

Zjednoczeni: Hruszowiec, Kwaszewski, Chłopek, Uszczyk, Darowski, Kołodziej, Wawrzyniak, Felich, Ciupiński, Baziak, Jernutowski oraz Pietruszka, Sobel, Kloc, Koluśniewski