Strona główna Sport Piłka ręczna Wicelider I ligi rywalem ŚKPR-u

Wicelider I ligi rywalem ŚKPR-u

0

Po dobrym, ale pechowo przegranym spotkaniu w Piekarach Śląskich piłkarzy ręcznych ŚKPR-u Świdnica czeka kolejny trudny przeciwnik. W sobotę, 8 lutego w hali na osiedlu Zawiszów  nasza drużyna podejmie wicelidera tabeli Viret Zawiercie. Początek spotkania o godzinie 18.00.

 ŚKPR

Viret jest prawdziwą rewelacja rozgrywek. Podopieczni Giennadija Kamielina jako jedyni próbują dotrzymać kroku Śląskowi Wrocław i są na dobrej drodze do zapewnienia sobie udziału w barażach o PGNiG Superligę. Po piętnastu kolejkach Viret ma na koncie tylko dwie porażki (u siebie ze Śląskiem i na wyjeździe z Miedzią Legnica). Zajmujący dziesiąte miejsce świdniczanie nie będą faworytami tej potyczki, ale z pewnością nie są na straconej pozycji. Dobry występ w Piekarach podniósł morale drużyny. Umiarkowany optymizm płynie też z pierwszej konfrontacji z Viretem w tym sezonie. W październiku na parkiecie w Zawierciu świdniczanie przegrali tylko 34:38, a rywal dopiero w ostatnim kwadransie przechylił szalę na swoją korzyść.

Obok emocji sportowych na widzów czekać będą dodatkowe atrakcje: występy cheerleaderek oraz okazja do zdobycia atrakcyjnych nagród: talonów do pizzerii AgaDare z ulicy Jasińskiego, talonów na torty do cukierni Kasia z ulicy Długiej, zaproszenia do Cinema 3D w Galerii Świdnickiej, karty członkostwa w klubie Condizione w Galerii Świdnickiej.

 

I liga piłki ręcznej. ŚKPR Świdnica – Viret Zawiercie (sobota, 8 lutego, godzina 18.00 hala na osiedlu Zawiszów). Bilety: 10 zł normalne, 5 zł ulgowe (młodzież do lat 18).

Poprzedni artykułPozywają świdnicki szpital
Następny artykułStraż Miejska szuka właściciela psa