Strona główna Bez kategorii Śnieżny piknik w Rzeczce

Śnieżny piknik w Rzeczce

3

Rodzinnie, wesoło i biało zapowiada się coroczna impreza rekreacyjna w Rzeczce – Śnieżny Piknik Rodzinny. Rusza w niedzielę, 9 lutego od godz. 10.00 do 14.00.

Śnieżny Piknik Rodzinny

W Ośrodku Wypoczynkowym „Na Stoku” czekać będą atrakcje dla małych i dużych m. in. testowanie nart znanych marek z możliwością mierzenia czasów przejazdu, slalom dla małych dzieci, slalom Snowslider (zjazd z góry po świeżym śniegu lub odpowiednio przygotowanym stoku, na specjalnych urządzeniach) w drużynach dwuosobowych i bez ograniczeń wiekowych, a także ciekawe gry i zabawy oraz ciepły poczęstunek z żurkiem i pieczonymi kiełbaskami.

– Kolejna edycja Śnieżnego Pikniku Rodzinnego, to doskonały sposób na spędzenie niedzieli w gronie rodziny i znajomych. Duch rywalizacji, piękna okolica i położenie niedaleko Świdnicy sprawiają, że z roku na rok frekwencja jest coraz większa. Świetna zabawa jest gwarantowana, dlatego wszystkich serdecznie zapraszamy – mówi Waldemar Skórski, zastępca prezydenta Świdnicy.

Dla mieszkańców chętnych do wzięcia udziału w Śnieżnym Pikniku zorganizowany zostanie bezpłatny transport. Wyjazd zaplanowano w niedzielę, 9 lutego o godz. 9.00 z pl. Grunwaldzkiego. Zgłoszenia wraz z numerem kontaktowym przyjmuje do czwartku, 6 lutego, Regionalna Informacja Turystyczna i Kulturalna w Świdnicy pod numerem tel. 74 852 02 90.

Zgłosić się można tam również osobiście: Świdnica ul. Wewnętrzna 2 (Rynek) od poniedziałku do piątku w godz. 10.00-18.00, a w sobotę i niedzielę w godz. 10.00-20.00.

Poprzedni artykułKarnawał na szpilkach
Następny artykułNa ważny temat: Budżet dla mieszkańców [VIDEO]