Strona główna Sport Piłka nożna Ligi halowe: Wyniki i tabele

Ligi halowe: Wyniki i tabele

0

Piłkarze rozegrali w ostatni weekend kolejne mecze w ramach rozgrywek powiatowych lig halowych w Świdnicy, Żarowie, Witoszowie Dolnym i Jaworzynie Śląskiej.

 halówka

Świdnica

 

15. kolejka

ŚFUP – Mechanik 1:1
FC Żubry – Max Orbita 2:5
S.T.E.P. – Darbor 1:2
Power Team – Cukrownik 4:2
Ekobud Gaz Strzegom – Fenix 17:4
Jako Team – Zgoda 3:0 (wo)

 

16. kolejka

Fenix – Cukrownik 2:5
Max Orbita – Jako Team 4:1
Darbor – FC Żubry 5:0
Power Team – S.T.E.P 1:7
ŚFUP – Ekobud Gaz Strzegom 3:1
Mechanik – Zgoda 3:0 (wo)

 

Tabela:

1.

Max Orbita

16

38

54:25

2.

S.T.E.P

16

34

72:34

3.

Power Team

16

34

51:40

4.

Darbor

16

32

72:32

5.

FC Żubry

16

26

57:40

6.

Ekobud Gaz Strzegom

16

24

70:50

7.

Jako Team

16

22

58:44

8.

Cukrownik

16

21

63:48

9.

Mechanik

16

20

41:41

10.

ŚFUP

16

19

36:32

11.

Fenix

16

4

32:127

12.

Zgoda

16

0

14:107

 

Żarów

Liga Europejska
U18 Żarów – AKS Żarów 3:12
Ulmech – AMS Jagodnik 5:1
Electrolux Żarow – Kac Wawa  1:3
Blue Sensation – Kozioł Team 2:0
Electrolux Żarów – AKS Żarów 0:9
Blue Sensation – AMS Jagodnik 0:5
Kac Wawa – U18 Żarów 5:1
Ulmech – Kozioł Team 4:3

Tabela

1.

Kac Wawa

5

16

19:6

2.

AKS Żarów

5

15

31:18

3.

Ulmech

5

12

18:19

4.

AMS Jagodnik

5

11

23:18

5.

Kozioł Team

5

8

7:10

6.

Electrolux Żarów

5

8

7:18

7.

Blue Sensation

5

7

13:16

8.

U 18 Żarów

5

6

20:33

 

Liga Mistrzów
Wektor Świdnica – KKZ Zaskoczeni Żarów 3:5
Olewers Gold Team – GTW 6:3
Nocny Team – Czarny Lotos 0:6
Cannabis – Drink Team Świdnica 3:1
Olewers Gold Team – Drink Team Świdnica 1:2
Nocny Team – KKZ Zaskozceni Żarów 1:10
Cannabis – GTW 8:0
Czarny Lotos – Wektor Świdnica 5:1

Tabela:

1.

Zaskoczeni Żarów

5

26

42:6

2.

Czarny Lotos

5

24

25:3

3.

Cannabis

5

20

18:7

4.

Wektor Świdnica

5

18

21:12

5.

Olwers Gold Team

5

11

17:23

6.

Drink Team Świdnica

5

10

4:13

7.

Nocny Team

5

6

4:30

8.

GTW

5

6

5:42

 

Witoszów Dolny

9. kolejka
Sibir Reformatika Mokrzeszów – Husaria Witoszów Górny 10:3
BMJ Świdnica – Harnasie Witków 2:8
Orzeł Witoszów Dolny – PUO Wiśniowa 2:3
Gamaflora Bystrzyca Górna – LKS Gola Świdnicka 6:3
Mercedes Team Świdnica – Petarda Witoszów 5:4

Tabela:

1.

Harnasie Witków

9

27

68:27

2.

Gamaflora Bystrzyca Górna

9

24

81:21

3.

PUO Wiśniowa

9

18

25:28

4.

Mercedes Team Świdnica

9

18

59:23

5.

LKS Gola Świdnicka

9

15

70:30

6.

Petarda Witoszów

9

15

47:41

7.

BMJ Świdnica

9

6

25:59

8.

Sibir Reformatika Mokreszów

9

6

32:39

9.

Orzeł Witoszów Dolny

9

6

24:58

10.

Husaria Witoszów Górny

9

0

16:126

 

Jaworzyna Śląska

14. kolejka
Venus Nowice – Fair Play II 17:10
Fair Play – FC Spawacze 9:6
Red Buls Team – Ebueee Ehee 4:11
Znajomi Fryzjera – Sport Team 5:5

Tabela:

1.

Fair Play

13

37

165:79

2.

Darbor/XXL Bolesławice

12

27

111:88

3.

Venus Nowice

12

25

155:83

4.

Ebueee Ehee

12

24

111:75

5.

Sport Team

12

19

113:93

6.

FC Spawacze

13

15

103:139

7.

Znajomi Fryzjera

12

13

118:103

8.

Red Buls Team

13

6

80:176

9.

Fair Play II

13

0

92:212