Strona główna Bez kategorii Kocham Cię, bo…

Kocham Cię, bo… [KONKURS]

3

Walentynki niebawem, a wraz z nimi miłosne wyznania, których z pewnością w tym dniu nie zabraknie. Z tej okazji, tradycyjnie już, przygotowaliśmy dla naszych Czytelników konkurs, a w nim do wygrania m.in. dwie romantyczne kolacje, zabieg kosmetyczny czy karnet na siłownię.

lizaki

Aby zawalczyć o nagrody wystarczy dokończyć zdanie: „Kocham Cię, bo…”. Na autorów najciekawszych wypowiedzi czekają atrakcyjne nagrody. Zwycięzca konkursu otrzyma voucher do wykorzystania podczas kolacji walentynkowej dla 2 osób w restauracji hotelu Red Baron w Świdnicy. Na zakochanych czekać tam będzie wykwintne menu z kieliszkiem szampana, świece i nastrojowa muzyka. Laureat drugiego miejsca wraz z osobą towarzyszącą spędzi romantyczny wieczór w restauracji Bacalhau w hotelu Fado. Zdobywca trzeciego miejsca otrzyma karnet do wykorzystania w siłowni Condizione, a także voucher na manicure CND Shellac, jaki ufundował Salon Urody Vera w Świdnicy. Przygotowaliśmy też wyróżnienia w postaci płyt CD z muzyką od salonu Empik w Świdnicy.

Zgłoszenia należy nadsyłać na adres [email protected] do 12 lutego do godz. 15:00. W treści maila należy dopisać swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu. Wysłanie zgłoszenia jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na publikację przesłanej treści. Rozstrzygnięcie i wręczenie nagród 13 lutego 2014 roku. Szczegółowe zasady zawarte są w regulaminie.