W swoim ósmym już sparingu w zimowym okresie przygotowawczym piłkarze Polonii Świdnica prowadzeni przez Jarosława Lato zmierzą się z ligowym rywalem – Lechią Dzierżoniów.
Spotkanie początkowo miało się odbyć w Dzierżoniowie, ale szkoleniowcy obu zespołów zdecydowali, iż pojedynek przeprowadzony zostanie na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Śląskiej w Świdnicy. Na boisku w biało-zielonych barwach zobaczymy Pawła Tobiasza i Amina Stitou, którzy jeszcze kilka tygodni temu grali dla trójkolorowych, a obecnie dopinane są formalności, co do ich powrotu do Świdnicy. W koszulkach Lechii zobaczymy natomiast dwóch Brazylijczyków – nowych nabytków dzierżoniowian: Diego Santosa Oliveirę i Denisa Santosa Alcancantarę.
Spotkanie pomiędzy Polonią Świdnica a Lechią Dzierżoniów odbędzie się w środę, 26 lutego, początek meczu na stadionie ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Śląskiej o 18.00.
/Polonia Świdnica/




![Wyczuwalny zapach gazu powodem dwóch interwencji straży pożarnej [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/Zarow-Lokietka-zapach-gazu-2026.03.24-4-100x75.jpg)
![Strzegom. Zadymienie w kamienicy przy ulicy Świętej Anny [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/Strzegom-zadymienie-w-kamienicy-2026.03.24-4-100x75.jpeg)



![Koncert z piosenkami Barbry Streisand już za tydzień w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/Daria-Iwan_kadr-100x75.jpg)