Strona główna Bez kategorii Dzień Kobiet na Szpilkach

Dzień Kobiet na Szpilkach

8

Kino Cinema 3D w Świdnicy, Galeria Świdnicka i Stowarzyszenie Kobiet w Świdnicy świętować będą wraz z uczestnikami Dzień Kobiet. W związku z tym wszystkie Panie czeka moc atrakcji, oczywiście moc nagród od wiernych sponsorów, konkursy, a także poczęstunek od Delagio –  Świdnickiej restauracji we Włoskim stylu i tradycyjna lampka szampana. Ale to nie koniec: tym razem wyjątkowo to widzowie będą mogli wybrać tytuł seansu prezentowany na Kinie na Szpilkach.

STX_3292a

 Na fanpagu kina f/cinema 3D od piątku 21.02 do niedzieli 23.02  trwać będzie głosowanie na jeden z trzech proponowanych tytułów:

  • Facet (nie) potrzebny od zaraz
  • Zimowa opowieść i 
  • I na życzenie Pań – Magik Micke

Oddać głos można poprzez polubienie konkretnego tytułu. Ten, który uzyska najwięcej polubień wygrywa. Rzadko kiedy kino może pozwolić sobie  na takie rozwiązanie, ale organizatorzy zgodnie podkreślają, że przy tak wyjątkowej okazji, jaką jest Dzień Kobiet jest to ukłon, a zarazem podziękowanie dla wszystkich uczestniczek minionych i następnych edycji.

Ale to nadal nie koniec atrakcji i spełniania próśb, również na życzenie Pań podczas części artystycznej czas umilą Paniom  chippendalesi  z  Army of Lovers.  Panowie z Łódzkiej grupy tanecznej  zaprezentują  Paniom swoje układy choreograficzne i nie tylko…

Tradycyjnie wieczór Panie mogą kontynuować na After Party w Piwnicy Ratuszowej, Pubie Higlander i Dealgio, gdzie okazanie biletu z marcowego Kina na szpilkach skutkować będzie niższym rachunkiem.

Kino prowadzić będzie sprzedaż biletów na to wydarzenie, bez możliwości rezerwacji miejsc od 25 lutego, cena biletu 20zł. Dzień Kobiet na Szpilkach w Cinema 3D 06.03.2014 godz. 17.30.

Poprzedni artykułZbiórka, modlitwa i post dla Ukrainy
Następny artykułDerby z „Miedzianką” – czy znów będziemy się cieszyć niespodzianką?