Strona główna Wydarzenia Świdnica Zmiany na ulicy Kolejowej

Zmiany na ulicy Kolejowej

0

Na 10 stycznia 2014 r. planowane jest rozpoczęcie II etapu przebudowy ul. Kolejowej w ramach realizacji projektu budowy Centrum Przesiadkowego. W związku z tym konieczne jest zamknięcie dla ruchu kołowego odcinka ulicy Kolejowej od skrzyżowania z ul. Spacerową do wysokości posesji 10-13 (w kierunku skrzyżowania z ul. Małą).

 Kolejowa

Kierowcy będą mogli jeździć na razie w jednym kierunku wyremontowanym w poprzednim etapie fragmentem ul. Kolejowej. Cały ruch poprowadzony będzie ul. Spacerową (tak jak dotychczas), a dalej przez wyremontowany odcinek ul. Kolejowej do ul. Wałbrzyskiej. Kierowców prosimy o ostrożną jazdę, ponieważ przy ul. Spacerowej ze względu na lokalizację tymczasowych przystanków jest wzmożony ruch pojazdów i pasażerów.

 Trasy zalecanych objazdów od strony ul. Wałbrzyskiej nie ulegają zmianie i prowadzą ulicami: Armii Krajowej, Sybiraków, Ofiar Oświęcimskich, Spacerową lub alternatywnie ul. Wałbrzyską do placu Grunwaldzkiego, Żeromskiego, Muzealną, Komunardów i Spacerową.

Od strony ul. Komunardów wyznaczony jest objazd do zamkniętej części ul. Kolejowej. Wjazd na zamknięty odcinek – w zależności od postępu prac – będą mieli wyłącznie mieszkańcy.

 Prace potrwają do jesieni 2014 r.

Kolejowa_IIetap_objazdy

Poprzedni artykułPKS zlikwidował kursy do Wrocławia
Następny artykułMłodzi pingpongiści w akcji