Strona główna Bez kategorii Wygraj bilety na koncert Tekli Klebetnicy

Wygraj bilety na koncert Tekli Klebetnicy

0

W najbliższą sobotę na scenie teatru miejskiego w Świdnicy wystąpi Tekla Klebetnica. Na to wydarzenie mamy dla Czytelników Swidnica24.pl dwa podwójne zaproszenia. Zespół wystąpi w sobotę, 4 stycznia o godzinie 20.00. 

tekla

Zespół Tekla Klebetnica powstał w 2006 roku z inicjatywy Zygmunta Czupryna. W jego składzie występują: Ania – studentka Akademii Muzycznej, skrzypaczka i wokalistka; Zygmunt – student informatyki i akordeonista; Marek – student Akademii Muzycznej, skrzypek oraz Marcin także student Akademii Muzycznej, kontrabasista. Początkowo zespół występował na imprezach lokalnych i okolicznościowych jako typowa kapela góralska. Obecnie grają koncerty w całej Polsce i poza jej granicami. W swojej twórczości łączą muzykę folkową (góralską, węgierską, cygańską) z elementami klasyki.

Aby zdobyć bilety wystarczy podać, kiedy miał miejsce pierwszy w Polsce lot balonu załogowego? Na poprawne odpowiedzi czekamy do piątku, 3 stycznia do godziny 16.00 pod adresem [email protected] W temacie wiadomości należy wpisać Balloon Club. Prosimy również o podanie swojego imienia i nazwiska oraz numeru telefonu. Ze szczęśliwcami skontaktujemy się telefonicznie.

red

Poprzedni artykułSzampańska zabawa z oświadczynami
Następny artykułŚwidniczanka w filmie „Biegnij chłopcze, biegnij”