Strona główna Kultura Justin Bieber w Cinema 3D

Justin Bieber w Cinema 3D

6

Świdnickie kino Cinema 3D zaprasza fanów Justina Biebera. 25 i 26 stycznia uwielbiany przez miliony, najbardziej zjawiskowy gwiazdor muzyki pop zaskoczy wszystkich. Justin Bieber, bo o nim mowa odkryje przed publicznością nie tylko swój spektakularny koncertowy talent, ale również intymne kulisy prywatnego życia. A wszystko na kinowym ekranie, w najbardziej oczekiwanym przez fanów na całym świecie filmie – „Justin Bieber. Believe”.

Bieber

Będzie to jedyna szansa, żeby obejrzeć nie tylko wyjątkowe występy Biebera, ale poznać jego prawdziwe emocje, gdy schodzi ze sceny. Justin szczery jak nigdy, pokaże jaki jest naprawdę. Fani zobaczą go jako zwykłego chłopaka, który nieśmiało marzy o tym, aby zrobić karierę. Później pojawia się na Madison Square Garden i za chwilę zostaje najbardziej rozchwytywaną gwiazdą muzyki pop.

Reżyser filmu zachwycony jest nie tylko talentem, ale także osobowością Biebera. – Zafascynował mnie niezwykle. Zobaczyłem w nim młodego, odpowiedzialnego człowieka, wspaniałego artystę. Ten film pokaże nie tylko efektowne muzyczne spektakle, które tworzy, ale przede wszystkim jego prawdziwą twarz. Co dzieje się, kiedy opada kurtyna i zostaje sam – czy nie czuje się wtedy samotny? Kto wtedy na niego czeka? Jak sobie z tym radzi? Myślę, że widzowie będą zaskoczeni. Zobaczą młodego mężczyznę, który próbuje poradzić sobie nie tylko ze sławą i bogactwem, ale także z zakochaniem czy złamanym sercem. Bo w końcu jest człowiekiem, przeżywa to, co każdy z nas – tak o artyście mówi Jon M. Chu, reżyser Justin Bieber. Believe

Bilety już do kupienia w kasie kina Cinema 3D. Kino na to wydarzenie nie prowadzi rezerwacji internetowej.

Poprzedni artykułTato.Net zaprasza na warsztaty
Następny artykułAnioły i diabły na scenie