Strona główna 112 Poszukiwani świadkowie

Poszukiwani świadkowie

5

Stwierdził, że pomógł nieprzytomnej, tymczasem poszkodowana pamięta uderzenie samochodu. Małżeństwo ze Świdnicy poszukuje świadków zdarzenia, do którego doszło 20 grudnia na ulicy Długiej niedaleko Banku Spółdzielczego.

policja4

50-latka odzyskała przytomność w szpitalu i zdziwiła się tym, co usłyszała od lekarzy. Około godziny 13.00 została odwieziona przez nieznanego mężczyznę na pogotowie, a stamtąd, już karetką, do Latawca. Kierowca, która ją przywiózł powiedział lekarzom pogotowia, że kobieta zemdlała na jezdni, a on jej udzielił pomocy. Tymczasem pani Dorota jest przekonana, że została uderzona podczas przechodzenia przez jezdnię przez ciemny, duży samochód, wyjeżdżający z ulicy Trybunalskiej. Jak się okazało, doznała wstrząśnienia mózgu. – Żona tego dnia czuła się bardzo dobrze – zapewnia pan Wiesław, który jeszcze tego samego dnia zawiadomił policję. – Chcemy wyjaśnić, co się naprawdę stało.

Niestety, kierowca nie zostawił żadnych danych. Poszkodowana i jej mąż proszą o pomoc wszystkich świadków, którzy 20 grudnia ok. 13.00 na ulicy Długiej widzieli zdarzenie. Informacje można przekazywać na numer 502 304 933.

 

 

 

 

Poprzedni artykułJeden wypadek, czterech nietrzeźwych
Następny artykułPech prześladuje małą obwodnicę