Strona główna Konkursy „Wyścig” w Cinema 3D

„Wyścig” w Cinema 3D [KONKURS]

6

Kino Cinema 3D w Świdnicy zaprasza na kolejną odsłonę Kina Męskiego. W czwartek, 21 listopada 2013 r. na godzinę 18:00 zaplanowano pokaz specjalnym filmu „Wyścig”. Jest to oparta na faktach historia kierowcy Formuły 1 Nikiego Laudy, który pomimo poważnego wypadku wraca do wyścigów i staje do walki z największym rywalem. Seans poprzedzi spotkanie z kierowcą rajdowym Grzegorzem Grzybem.

Wyścig

– Świdnickiej społeczności bliżej jest do rajdów samochodowych niż do Formuły 1, stąd pomysł, aby kino Cinema 3D przy współpracy z Automobilklubem Sudeckim w Świdnicy przygotowało wspólnie spotkanie dla panów pod hasłem rajdów – mówi Katarzyna Dzwoniarska, dyrektor kina Cinema 3D w Świdnicy. Wieczór uświetni spotkanie i rozmowa ze znanym nie tylko pasjonatom rajdów  kierowcą Grzegorzem Grzybem, który w tym sezonie zdobył tytuł Mistrza Słowacji w klasyfikacji generalnej. Na swoim koncie ma również tytuł Wicemistrza Polski z 2012r.

W holu kina staną rajdowe auta, będzie można podziwiać galerie zdjęć i autografów zawodników rajdowych. Zobaczymy także unikalną galerię zwycięzców Rajdu Elmot i Rajdu Świdnickiego Krause. Będzie można także obejrzeć materiały filmowe z autami rajdowymi w akcji, a na największym ekranie kina wziąć udział w rywalizacji w gamingowym turnieju zdobywając nagrody od sponsorów.

Z dużą radością przyjąłem zaproszenie uczestnictwa w Kinie Męskim w Świdnicy. To miasto jest bardzo bliskie mojemu sercu, bo od lat startuję w Rajdzie Świdnickim Krause, ale jeszcze bliżsi są mi sympatycy sportów samochodowych i kibice, którzy bez wątpienia należą do najlepszych w kraju – mówi Grzegorz Grzyb i dodaje. – Cieszę się, że tego wieczora będę mógł z Wami porozmawiać, podzielić się swoim doświadczeniem, opowiedzieć o tegorocznych startach i planach na przyszłość.  Świdnica jest miastem  przyjaznym sportom samochodowym i z tym większą przyjemnością przybędę na pokaz filmu „Wyścig”. 

Bilety w cenie 16 złotych już w sprzedaży w kasach kina.

Dla naszych Czytelników mamy dwa pojedyncze zaproszenia na pokaz specjalny filmu „Wyścig”. Aby je zdobyć, wystarczy dokończyć zdanie: Formuła 1 to … Na najciekawsze odpowiedzi czekamy pod adresem [email protected] do 19 listopada do godziny 20:00. W tytule wiadomości prosimy wpisać Formuła 1, a w treści należy podać swoje imię i nazwisko oraz nr telefonu. Ze szczęśliwcami skontaktujemy się telefonicznie w środę, 20 listopada.

Poprzedni artykułSkradziono rower do sportów ekstremalnych
Następny artykułZagłodzony czy chory ze starości?