Kolejną część Encyklopedii Świdnicy, czyli karty z artykułami m. in. dotyczącymi życia literackiego w Świdnicy, Twierdzy Świdnica i Bolka II Księcia Świdnicko-Jaworskiego, można już odbierać w Czytelni Naukowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Świdnicy (ul. Franciszkańska 18, I piętro). Wersja papierowa czeka na osoby, zapisane na liście subskrybentów.
Równolegle z papierowym wydaniem Encyklopedii Świdnicy na stronie www.um.swidnica.pl, w zakładce „Encyklopedia Świdnicy”, można nieodpłatnie pobierać kolejne części Encyklopedii w wersji elektronicznej. Projekt realizują Urząd Miejski i Towarzystwo Regionalne Ziemi Świdnickiej.


![European Jazz Collective już za tydzień zagra na Świdnickich Nocach Jazzowych [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/European-Jazz-238x178.jpg)


![Zaginął 20-letni Żarowianin [ODNALEZIONY]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2023/03/policja-ilustracyjne-2023.03.06-5-100x75.jpg)



![European Jazz Collective już za tydzień zagra na Świdnickich Nocach Jazzowych [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/01/European-Jazz-100x75.jpg)
