Strona główna Sport Piłka nożna Wyniki piłkarskich potyczek

Wyniki piłkarskich potyczek

0

Po raz kolejny na piłkarskie boiska wybiegli zawodnicy grający w III i IV lidze, klasie okręgowej oraz klasach A i B. Poniżej przedstawiamy wyniki rozegranych spotkań.

piłka nożna - uniwersalne

III liga
GKS Kobierzyce- Polonia Świdnica 0:3
Prochowiczanka Prochowice- Ilanka Rzepin 7:2
Foto-Higiena Gać- Ślęza Wrocław 4:5
Polonia Trzebnica- Lechia Dzierżoniów 1:1
Zagłębie II Lubin- Bystrzyca Kąty Wrocławskie (6 listopada)
Formacja Mostki- Bielawianka Bielawa 4:1
Piast Karnin- Stilon Gorzów Wielkopolski 1:2
Promień Żary- Piast Żmigród 0:0
Śląsk II Wrocław- MKS Oława 0:1

 

IV liga
Pogoń Oleśnica- AKS Strzegom 2:1
LZS Stary Śleszów- Olimpia Kowary 2:2
Granica Bogatynia- Orzeł Ząbkowice Śląskie 3:2
Sokół Wielka Lipa- MKS Szczawno Zdrój 3:1
Piast Zawidów- BKS Bobrzanie Bolesławiec 0:0
Orla Wąsosz- Karkonosze Jelenia Góra 1:4
Miedź II Legnica- KP Brzeg Dolny 1:1
Orkan Szczedrzykowice- Kuźnia Jawor 6:0

 

Klasa okręgowa
Stal Świdnica- Sparta Ziębice 0:1
Unia Złoty Stok- Karolina Jaworzyna Śląska 1:0
LKS Bystrzyca Górna- Piast Nowa Ruda 1:2
Zjednoczeni Żarów- Skalnik Czarny Bór 1:0
Victoria Świebodzice- Nysa Kłodzko 1:1
Kryształ Stronie Śląskie- Piławianka Piława Górna 1:0
Trojan Lądek Zdrój- Pogoń Pieszyce 4:3
Iskra Jaszkowa Dolna- Zamek Kamieniec Ząbkowicki 4:4

 

Klasa A

Grupa I Wałbrzych
Cukrownik Pszenno- Zdrój Jedlina Zdrój 2:2
Górnik Boguszów- Gorce- Granit Roztoka 1:1
Grom Witków- Zieloni Mrowiny 5:2
Czarni Wałbrzych- Biały Orzeł Mieroszów 4:1
Wenus Nowice- Włókniarz Głuszyca 5:0
Sudety Dziećmorowice- Nysa Kłaczyna 2:0
KS Walim- Tęcza Bolesławice 3:1
Unia Jaroszów- Gwarek Wałbrzych 1:1

 

Grupa II Wałbrzych
Wieża Rudnica- Zgoda Grodziszcze 3:3
Błękitni Owiesno- Tarnovia Tarnów 1:2
Boxmet Piskorzów- Koliber Uciechów 0:0
Niemczanka Niemcza- Polonia Ząbkowice Śląskie 3:1
Ślęża Ciepłowody- Delta Słupice 3:3
Rawa Boleścin- Czarni Sieniawka 2:3
Zryw Gola Świdnicka- Skałki Stolec 1:4
Płomień Makowice- Zieloni Łagiewniki 3:4

 

Klasa B

Grupa I Świdnica
Płomień Dobromierz- LKS Marcinowice 3:1
Kłos Lutomia- LKS Piotrowice Świdnickie 2:2
Zryw Łażany- LKS Wiśniowa 0:1
Herbapol Stanowice- Błyskawica Kalno 10:1
Błękitni Słotwina- Wierzbianka Wierzbna 2:2
Sokół Kostrza- Orzeł Witoszów 0:1
Zjednoczeni Gościsław- Zieloni Mokrzeszów 7:1
Wodospad Zastruże- Grom Panków 2:3

 

Grupa II Świdnica
Orzeł Piława Dolna- Orzeł Przerzeczyn Zdrój 5:2
Błękitni Książnica- Płomień Sokolniki 2:1
Klubokawiarnia Roztocznik- Dąb Mościsko 6:1
Ślężanka Tąpadła- LKS Gilów 8:2
Piast Jaźwina- Gryf Burkatów 1:1
LKS II Bystrzyca Górna- Victoria Tuszyn 0:3
Sparta Oleszna- LKS Dobrocin 2:3