Strona główna Sport Piłka nożna Weekendowa rywalizacja piłkarska

Weekendowa rywalizacja piłkarska

0

W ubiegły weekend po raz kolejny na boiska wybiegli piłkarze grający w III i IV lidze, klasie okręgowej oraz klasach A i B. Poniżej przedstawiamy wyniki rozegranych spotkań.

piłka nożna

III liga
Polonia Świdnica- Formacja Mostki 1:6
Promień Żary- Prochowiczanka Prochowice 1:1
Piast Żmigród- Piast Karnin 0:2
Stilon Gorzów Wielkopolski- GKS Kobierzyce 2:0
Bielawianka Bielawa- Zagłębie II Lubin 0:3
Bystrzyca Kąty Wrocławskie- Śląsk II Wrocław 1:3
Lechia Dzierżoniów- Foto- Higiena Gać 2:0
Ślęza Wrocław- Ilanka Rzepin 2:1
Polonia Trzebnica- MKS Oława 2:6

 

IV liga
AKS Strzegom- Orla Wąsosz 1:0
KP Brzeg Dolny- Pogoń Oleśnica 5:0
Karkonosze Jelenia Góra- Piast Zawidów 1:1
BKS Bobrzanie Bolesławiec- Sokół Wielka Lipa 4:1
MKS Szczawno Zdrój- Granica Bogatynia 2:2
Orzeł Ząbkowice Śląskie- Orkan Szczedrzykowice 0:3
Kuźnia Jawor- LZS Stary Śleszów 2:0
Olimpia Kowary- Miedź II Legnica 2:2

 

Klasa okręgowa
Karolina Jaworzyna Śląska- Stal Świdnica 0:4
Skalnik Czarny Bór- LKS Bystrzyca Górna 1:0
Piast Nowa Ruda- Victoria Świebodzice 2:1
Trojan Lądek Zdrój- Kryształ Stronie Śląskie 1:1
Zamek Kamieniec Ząbkowicki- Zjednoczeni Żarów 0:3
Nysa Kłodzko- Unia Złoty Stok 2:0
Sparta Ziębice- Piławianka Piława Górna 5:2
Pogoń Pieszyce- Iskra Jaszkowa Dolna 2:1

 

Klasa A

Grupa I Wałbrzych
Zieloni Mrowiny- Cukrownik Pszenno 0:2
Czarni Wałbrzych- Górnik Boguszów- Gorce 8:1
Biały Orzeł Mieroszów- Unia Jaroszów 3:0
Gwarek Wałbrzych- KS Walim 1:0
Nysa Kłaczyna- Wenus Nowice 1:1
Włókniarz Głuszyca- Grom Witków 2:2
Zdrój Jedlina Zdrój-Granit Roztoka 1:1

 

Grupa II Wałbrzych
Płomień Makowice- Wieża Rudnica 7:4
Zieloni Łagiewniki- Zryw Gola Świdnicka 2:1
Skałki Stolec- Ślęża Ciepłowody 4:0
Delta Słupice- Rawa Boleścin 0:3
Czarni Sieniawka- Niemczanka Niemcza 0:3
Polonia Ząbkowice Śląskie- Boxmet Piskorzów 3:1
Koliber Uciechów- Błękitni Owiesno 1:0
Tarnovia Tarnów- Zgoda Grodziszcze 5:2

 

Klasa B

Grupa I Świdnica
LKS Marcinowice- Błękitni Słotwina 2:2
Wierzbianka Wierzbna- Sokół Kostrza 4:2
LKS Wiśniowa- Kłos Lutomia 6:2
LKS Piotrowice Świdnickie- Wodospad Zastruże 9:1
Orzeł Witoszów- Herbapol Stanowice 1:4
Błyskawica Kalno- Zryw Łażany 4:1
Grom Panków- Zjednoczeni Gościsław 2:1
Zieloni Mokrzeszów- Płomień Dobromierz 4:1

 

Grupa II Świdnica
Sparta Oleszna- Błękitni Książnica 0:0
Gryf Burkatów- Ślężanka Tąpadła 3:0
LKS Gilów- Klubokawiarnia Roztocznik 1:2
Dąb Mościsko- Orzeł Piława Górna 1:1
Orzeł Przerzeczyn Zdrój- Płomień Sokolniki 1:4
LKS Dobrocin- LKS II Bystrzyca Górna 3:3
Victoria Tuszyn- Piast Jaźwina 11:0