Strona główna Sport Piłka ręczna Spadkowicz z Superligi kolejnym rywalem ŚKPR-u

Spadkowicz z Superligi kolejnym rywalem ŚKPR-u

0

Z występującym w ubiegłym sezonie na parkietach PGNiG Superligi, zespołem AZS Czuwaj Przemyśl zmierzą się piłkarze ręczni ŚKPR-u Świdnica w 5. kolejce I ligi (sobota, 12 października, godzina 18.00, hala na osiedlu Zawiszów). Kibice mogą spodziewać się ciekawego widowiska na wysokim poziomie.

 ŚKPR

Po czterech kolejkach spotkań wyżej w tabeli jest zespół z Przemyśla. Sześć zdobytych punktów plasuje „Harcerzy” na szóstym miejscu w tabeli. Jedyną porażkę Czuwaj poniósł na inaugurację sezonu we Wrocławiu ze Śląskiem. Kolejne trzy mecze zakończył wygranymi, między innymi przed tygodniem rozbił na własnym parkiecie SPR Tarnów 33:20.

ŚKPR ma na swoim koncie trzy punkty uzyskane dzięki zwycięstwu nad SPR-em Tarnów 28:27 oraz wyjazdowemu remisowi 28:28 z beniaminkiem ligi, AZS-em UMCS-em Lublin. Przed tygodniem świdniczanie wysoko zawiesili poprzeczkę wiceliderowi tabeli Viretowi Zawiercie, przegrywając w hali rywala 34:38.

Analiza jasno wskazuje, że faworytem sobotniej potyczki będą goście. Podopieczni Krzysztofa Terebuna zapowiadają walkę i liczą na wsparcia kibiców. Zabierz rodzinę, przyjaciół i w sobotę dopinguj Szare Wilki!

Obok emocji sportowych na widzów czekać będą dodatkowe atrakcje: występy cheerleaderek oraz okazja do zdobycia atrakcyjnych nagród: talonów do pizzerii AgaDare z ulicy Jasińskiego,  talonów na torty do cukierni Kasia z ulicy Długiej, zaproszenia do Cinema 3D w Galerii Świdnickiej, karty członkostwa w klubie Condizione w Galerii Świdnickiej oraz specjalne koszulki kibica ŚKPR Świdnica. Trykoty będą do zdobycia w ramach konkursu współorganizowanego z firmą Bel-Pol, największą w Polsce marką specjalizującą się w dystrybucji podłóg i drzwi. Aby wziąć udział w losowaniu koszulek, trzeba wziąć na mecz bilet z poprzedniego spotkania ŚKPR-u w Świdnicy (28 września, mecz z Olimpią Piekary Śląskie).

I liga piłki ręcznej. ŚKPR Świdnica – AZS Czuwaj Przemyśl (sobota, 12 października, godzina 18.00 hala na osiedlu Zawiszów)

Bilety: 10 zł normalne, 5 zł ulgowe (młodzież do lat 18)

Karnety: 80 zł (obejmują 11 meczów ligowych, ewentualne baraże oraz spotkania Pucharu Polski). Karnety do nabycia w kasie biletowej meczem.

Poprzedni artykułPięć osób rannych po zderzeniu [FOTO]
Następny artykułZgubił ładunek [FOTO]