Strona główna Wydarzenia Świdnica Muzyczna Bitwa w Świdnicy

Muzyczna Bitwa w Świdnicy

0

Na sobotę, 26 października na godz. 10.00 w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury (Rynek) zaplanowano rozpoczęcie przesłuchań do konkursu Muzyczna Bitwa Radia Wrocław. Organizatorem największego, najgłośniejszego konkursu dla młodych zespołów rockowych z Dolnego Śląska jest Radio Wrocław.

Muzyczna Bitwa 

Podczas przesłuchań zaprezentują się zespoły, które wcześniej nadesłały swoją piosenkę zgłoszeniową i zostały zakwalifikowane do przesłuchania na żywo. Jury złożone z dziennikarzy muzycznych Radia Wrocław w składzie: Wojciech Janicki, Ewa Zając, Jerzy Węgrzyn – oceni, jak zespół radzi sobie na scenie.

Eliminacje regionalne, które odbędą się w czterech miastach wyłonią 44 grupy. Te zespoły już w listopadzie na antenie Radia Wrocław rozpoczną muzyczne pojedynki.

Głosami Słuchaczy cztery z nich zakwalifikują się do ścisłego finału i wystąpią na wielkim koncercie w Sali Koncertowej Radia Wrocław. Zwycięzca otrzyma pakiet nagród – w tym nagrodę główną – 10 tysięcy złotych oraz gwarantowany udział w koncercie Nowe Brzmienie Radia Wrocław.

Na zgłoszenia wraz z utworami organizatorzy czekają pod adresem: [email protected]

Szczegóły i regulamin na  muzycznabitwa.prw.pl

Muzyczną Bitwę wspiera Urząd Miejski w Świdnicy.

Poprzedni artykułCzary Penelopy: Ziemniaki jak z ogniska
Następny artykułJesień czaruje kolorami [FOTO]