Strona główna Kultura Katarzyna Strucka najlepsza

Katarzyna Strucka najlepsza [FOTO]

0

W  piątek, 11 października poznaliśmy laureatów konkursu Fashion Day, który został przeprowadzony w ramach tegorocznych Dni Fotografii.W konkursie udział wzięło szesnastu fotografów, dziewięciu wizażystów i pięciu stylistów, którzy wspólnie tworzyli fotograficzne obrazy.

Kate_Strucka_01

fot. Katarzyna Strucka

Jury w składzie Irena Dębosz, Katarzyna Fitrzyk, Jacek Rękas, Jakub Kozieł i Maxlash przyznało następujące nagrody. W dziele fotografia pierwszą nagrodę i 700 złotych otrzymała Katarzyna Stucka, drugie miejsce i 300 złotych  zajęła Karolina Kita.

SIS

W dziale stylizacja pierwszą nagrodę zdobyła Agata Zabielska. Agata otrzymała 350 złotych i sześciogodzinny kurs z trwałego malowania rzęs stay long mascara oraz trwałego podkręcania rzęs pump up lash – wartość każdej nagrody 1099 zł, ufundowana przez Mount up lash. W tej kategorii przyznano również wyróżnienie, które otrzymała Paulina Sulikowska. W dziele wizaż pierwsze miejsce i 350 złotych otrzymała Katarzyna Surma – Jastrząb.

Norbert Jóźwiak

fot. Norbert Jóźwiak, stylizacja i wizaż Łukasz Sienko

Ponadto jury przyznało nagrodę specjalną, za najlepsze zdjęcie oddające charakter fashion, pod względem techniki fotograficznej, wizażu i stylizacji, a otrzymał je Norbert Jóźwiak, który w nagrodę otrzymał statyw fotograficzny, ufundowany przez firmę Foto – Master z Wrocławia. Przy tej sesji za wizaż i stylizację był odpowiedzialny Łukasz Sienko, który w nagrodę otrzymał 150 złotych i nagrodę specjalną od firmy Mount up lash.

Zobacz nagrodzone fotografie Katarzyny Struckiej

 

 

Poprzedni artykułNapisz o Świdnicy i wygraj
Następny artykułŻywa lekcja historii [FOTO/VIDEO]