Film Davida Sievekinga „Nie zapomnij mnie” już w najbliższy czwartek, 19 września uświetni oficjalne otwarcie szóstej edycji Festiwalu Filmów Dokumentalnych w Świdnicy. Dla czytelników Swidnica24.pl mamy pięć podwójnych zaproszeń na inauguracyjną galę, która rozpocznie się o godzinie 19.00 w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury.
Festiwal potrwa do 22 września i wstęp na wszystkie wydarzenia jest bezpłatny. Jedynie na otwarcie pierwszeństwo będą miały osoby ze specjalnymi zaproszeniami.
Zaproszenia trafią także do czytelników portalu Swidnica24.pl. Otrzyma je pięć pierwszych osób, które przyślą e-mail na adres [email protected]. W tytule proszę wpisać „Okiem Młodych”, w treści imię, nazwisko i nr telefonu (do wiadomości redakcji). Na zgłoszenia czekamy do 18 września.


![Rock, blues i improwizacje w Świdnicy [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/small_jam-session-@-Klub-Bolko-SOK-foto-Marcin-Trzpiot-05-238x178.jpg)
![Od kolorowych pisanek po własnoręcznie wykonane palemki. To było wielkie „Jajcowanie” z Jubilatem [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/XI-Jajcowanie-2026.03.28-25-238x178.jpg)





![Koncert z piosenkami Barbry Streisand już za tydzień w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/03/Daria-Iwan_kadr-100x75.jpg)