Strona główna Sport Piłka nożna Wyniki z piłkarskich boisk

Wyniki z piłkarskich boisk

0

Po raz kolejny piłkarze grający w III i IV lidze, klasie okręgowej oraz klasach A i B wybiegli na boiska walcząc o punkty. Poniżej przedstawiamy wyniki rozegranych meczów.

 

III liga

Ilanka Rzepin- Polonia Świdnica 2:3

Prochowiczanka Prochowice- MKS Oława 0:5

Ślęza Wrocław- Bielawianka Bielawa 1:1

Foto- Higiena Gać- Stilon Gorzów Wielkopolski 1:2

Polonia Trzebnica- Piast Żmigród 0:1

Zagłębie II Lubin- Piast Karnin 5:1

Formacja Mostki- GKS Kobierzyce 5:1

Bystrzyca Kąty Wrocławskie- Lechia Dzierżoniów 1:0

Śląsk II Wrocław- Promień Żary 2:0

IV liga

LKS Stary Śleszów- AKS Strzegom 5:0

Orzeł Ząbkowice Śląskie- KP Brzeg Dolny 1:2

Kuźnia Jawor- MKS Szczawno Zdrój 0:3

Miedź II Legnica- Karkonosze Jelenia Góra 3:0

Granica Bogatynia- Orla Wąsosz 5:3

Sokół Wielka Lipa- Piast Zawidów 4:1

Orkan Szczedrzykowice- Pogoń Oleśnica 4:0

Olimpia Kowary- Bobrzanie Bolesławiec 2:1

Klasa okręgowa

Stal Świdnica- Pogoń Pieszyce 2:3

Karolina Jaworzyna Śląska- Piast Nowa Ruda 5:0

LKS Bystrzyca Górna- Zjednoczeni Żarów 0:3

Kryształ Stronie Śląskie- Nysa Kłodzko 1:3

Sparta Ziębice- Skalnik Czarny Bór 3:1

Piławianka Piława Górna- Zamek Kamieniec Ząbkowicki 0:3

Unia Złoty Stok- Trojan Lądek Zdrój 2:3

Victoria Świebodzice- Iskra Jaszkowa Dolna 2:3

Klasa A

 

Grupa I Wałbrzych

Cukrownik Pszenno- Biały Orzeł Mieroszów 1:2

Górnik Boguszów- Gorce- Włókniarz Głuszyca 1:2

Zieloni Mrowiny- Nysa Kłaczyna 1:1

Zdrój Jedlina Zdrój- Tęcza Bolesławice 4:0

Grom Wiktów- Czarni Wałbrzych 6:1

Wenus Nowice- Unia Jaroszów 1:2

Granit Roztoka- Gwarek Wałbrzych 2:1

Sudety Dziećmorowice- KS Walim 6:1

Grupa II Wałbrzych

Wieża Rudnica- Polonia Ząbkowice Śląskie 2:5

Koliber Uciechów- Czarni Sieniawka 0:2

Tarnovia Tarnów- Delta Słupice 4:2

Zgoda Grodziszcze- Skałki Stolec 2:1

Błękitni Owiesno- Zieloni Łagiewniki 3:4

Boxmet Piskorzów- Płomień Makowice 4:6

Niemczanka Niemcza- LKS Gola Świdnicka 1:3

Rawa Boleścin- Ślęża Ciepłowody 5:2

Klasa B

 

Grupa I Świdnica

LKS Piotrowice Świdnickie- LKS Marcinowice 5:2

Grom Panków- LKS Wiśniowa 0:2

Zieloni Mokrzeszów- Błyskawica Kalno 4:1

Płomień Dobromierz- Orzeł Witoszów 1:3

Zjednoczeni Gościsław- Wierzbianka Wierzbna 1:6

Wodospad Zastruże- Błękitni Słotwina 2:1

Kłos Lutomia- Sokół Kostrza 4:3

Zryw Łażany- Herbapol Stanowice 4:1

Grupa II Świdnica

Błękitni Książnica- LKS Gilów 2:0

Dąb Mościsko- Gryf Burkatów 4:3

Orzeł Przerzeczyn Zdrój- Victoria Tuszyn 4:4

Płomień Sokolniki- LKS Dobrocin 3:4

Orzeł Piława Dolna- Sparta Oleszna 0:0

Klubokawiarnia Roztocznik- LKS II Bystrzyca Górna 5:2

Ślężanka Tąpadła- Piast Jaźwina 3:0