Strona główna Sport Piłka nożna Rezerwy Śląska najbliższym rywalem Polonii

Rezerwy Śląska najbliższym rywalem Polonii

0

Już w najbliższą niedzielę, 22 września w ramach 9. kolejki III-ligi dolnośląsko-lubuskiej piłkarze Polonii Świdnica podejmą na własnym obiekcie rezerwy mistrza Polski z sezonu 2011/2012 – Śląska Wrocław.

Obie drużyny kontynuują serię dwóch zwycięstw z rzędu. Zarówno Polonia Świdnica, jak i Śląsk II Wrocław przed tygodniem wygrały swoje mecze ligowe. Polonia pokonała na wyjeździe swoją imienniczkę z Trzebnicy 1:0, natomiast wrocławianie odprawili z kwitkiem Stilon Gorzów Wielkopolski wygrywając u siebie 2:0. W środę na obie ekipy czekał mecz w ramach Pucharu Polski, Polonia rozbiła Spartę Ziębice 12:1, natomiast Śląsk II ograł 4:3 Wratislavię Wrocław.

 

Po ośmiu seriach spotkań III-ligi dolnośląsko-lubuskiej nasi niedzielni rywale z dorobkiem jedenastu punktów plasują się na ósmym miejscu w tabeli. Podopieczni Damiana Błaszczyka, którzy zgromadzili w swoim dorobku jak dotąd siedem „oczek” zajmują czternastą lokatę w ligowej tabeli.

 

Na mecz pomiędzy Polonią Świdnica, a Śląskiem II Wrocław zapraszamy już w najbliższą niedzielę, 22 września, początek spotkania na stadionie przy ulicy Śląskiej o 16.00. Impreza została ograniczona do 199 osób. W sprzedaży pozostało jeszcze około sto wejściówek w cenie 10 zł (bilet normalny) i 5 zł (bilet ulgowy – dzieci do 14 lat).

/Polonia Świdnica/

Poprzedni artykułZa skatowanie psa do więzienia?
Następny artykułRapowa „A.K.A.Demia” w Klubie Bolko