Strona główna Sport Piłka nożna Po zwycięstwo do Trzebnicy

Po zwycięstwo do Trzebnicy

0

Mecz 8. kolejki III-ligi dolnośląsko-lubuskiej pomiędzy Polonią Trzebnica, a Polonią Świdnica będzie miał sporą wagę dla obu zespołów plasujących się obecnie w dolnych rejonach tabeli. Obu drużynom jak na razie się nie wiedzie i z dorobkiem czerech punktów wywalczonych w siedmiu spotkaniach zajmują odpowiednio czternaste i piętnaste miejsce.

Zarówno biało-zieloni, jak i nasi najbliżsi przeciwnicy w ubiegłym tygodniu schodzili z murawy w roli pokonanych. Świdniczanie nie sprostali na własnym terenie Foto-Higienie Gać przegrywając 0:1, natomiast Polonia Trzebnica została rozbita w Gorzowie Wielkopolskim przez miejscowy Stilon ulegając aż 0:7! Sobotnie spotkanie będzie miało zatem niebagatelne znaczenie dla obu drużyn mających na swoim koncie po cztery „oczka” (1, zwycięstwo, 1 remis oraz 5 porażek) i starających się poprawić swoje nie najlepsze pozycje w ligowej tabeli. W ubiegłym sezonie Polonia Trzebnica wygrała u siebie 3:2, w rewanżu lepsi okazali się biało-zieloni zwyciężając 1:0. Liczymy, że w tym sezonie świdniczanom uda się wywieźć z Trzebnicy jakieś punkty.

Spotkanie 8. kolejki pomiędzy Polonią Trzebnica, a Polonią Świdnica rozegrane zostanie w sobotę, 14 września, początek o 17.00 na stadionie w Trzebnicy.

Poprzedni artykułNa uniwersytet jeszcze przed maturą
Następny artykułPociąg do Wrocławia pojedzie