Strona główna Sport Piłka nożna Piłkarski weekend – wyniki

Piłkarski weekend – wyniki

0

Po raz kolejny w walce o punkty na ligowych boiskach spotkali się piłkarze grający w III i IV lidze, klasie okręgowej oraz klasach A i B. Poniżej przedstawiamy wyniki rozegranych spotkań.

uniwersalne

III liga
Zagłębie II Lubin- Polonia Świdnica 5:1
Prochowiczanka Prochowice- Ślęza Wrocław 1:3
Ilanka Rzepin- Lechia Dzierżoniów 1:1
Foto- Higiena Gać- MKS Oława 1:1
Polonia Trzebnica- Bystrzyca Kąty wrocławskie 2:0
Śląsk II Wrocław- Bielawianka Bielawa 6:0
Formacja Mostki- Stilon Gorzów Wielkopolski 0:2
GKS Kobierzyce- Piast Żmigród 0:0
Piast Karnin- Promień Żary 3:0

 

IV liga
Piast Zawidów- AKS Strzegom 1:4
Olimpia Kowary- KP Brzeg Dolny 0:0
Miedź II Legnica- Kuźnia Jawor 6:0
LZS Stary Śleszów- Orzeł Ząbkowice Śląskie 1:0
Orkan Szczedrzykowice- MKS Szczawno Zdrój 3:1
Granica Bogatynia- BKS Bobrzanie Bolesławiec 2:0
Sokół Wielka Lipa- Karkonosze Jelenia Góra 4:1
Orla Wąsosz- Pogoń Oleśnica 2:0

 

Klasa okręgowa
Stal Świdnica- Nysa Kłodzko 2:0
Zjednoczeni Żarów- Pogoń Pieszyce 3:1
Piławianka Piława Górna- Karolina Jaworzyna Śląska 5:1
LKS Bystrzyca Górna- Zamek Kamieniec Ząbkowicki 1:0
Victoria Świebodzice- Skalnik Czarny Bór 0:1
Kryształ Stronie Śląskie- Sparta Ziębice 1:2
Unia Złoty Stok- Piast Nowa Ruda 1:1
Iskra Jaszkowa Dolna- Trojan Lądek Zdrój 2:1

 

Klasa A

Grupa I Wałbrzych
Cukrownik Pszenno- Włókniarz Głuszyca 2:2
Grom Witków- Nysa Kłaczyna 0:4
Górnik Boguszów- Gorce- Zdrój Jedlina Zdrój 0:1
Granit Roztoka- Zieloni Mrowiny 2:1
Wenus Nowice- Tęcza Bolesławice 7:0
Sudety Dziećmorowice- Gwarek Wałbrzych 2:1
KS Walim- Biały Orzeł Mieroszów 3:2
Unia Jaroszów- Czarni Wałbrzych 5:0

 

Grupa II Wałbrzych
Wieża Rudnica- Tarnovia Tarnów 5:2
Zgoda Grodziszcze- Koliber Uciechów 3:5
Błękitni Owiesno- Polonia Ząbkowice Śląskie 1:2
Boxmet Piskorzów- Czarni Sieniawka 3:4
Niemczanka Niemcza- Delta Słupice 1:2
Rawa Boleścin- Skałki Stolec 0:5
Ślęża Ciepłowody- Zieloni Łagiewniki 0:1
Zryw Gola Świdnicka- Płomień Makowice 2:0

 

Klasa B

Grupa I Świdnica
Zieloni Mokrzeszów- LKS Marcinowice 1:4
Płomień Dobromierz- Grom Panków 0:1
Wodospad Zastruże- LKS Wiśniowa 0:8
Zryw Łażany- Orzeł Witoszów 1:2
Herbapol Stanowice- Wierzbianka Wierzbna 1:1
Zjednoczeni Gościsław- LKS Piotrowice Świdnickie 1:4
Kłos Lutomia- Błyskawica Kalno 2:1
Sokół Kostrza- Błękitni Słotwina 4:1

 

Grupa II Świdnica
Błękitni Książnica- Orzeł Przerzeczyn Zdrój 0:0
Płomień Sokolniki- Dąb Mościsko 1:0
Orzeł Piława Dolna- LKS Gilów 4:1
Klubokawiarnia Roztocznik- Gryf Burkatów 2:5
LKS II Bystrzyca Górna- Sparta Oleszna 2:2
Ślężanka Tąpadła- Victoria Tuszyn 2:3
Piast Jaźwina- LKS Dobrocin 0:6