Strona główna Sport Piłka nożna Dotkliwa porażka AKS-u

Dotkliwa porażka AKS-u

0

Piłkarze strzegomskiego AKS-u od lat nie mieli tak słabego startu sezonu. W ubiegłą sobotę ponieśli już czwartą porażkę w tym sezonie ulegając tym razem na wyjeździe beniaminkowi IV ligi LKS-owi Stary Śleszów aż 0:5!

Pierwsza połowa nie zapowiadała tak wysokiej przegranej. Do przerwy AKS uważany przed startem sezonu za jednego z głównych faworytów do awansu przegrywał tylko 0:1 po bramce zdobytej przez Dudziaka. Podopieczni Jarosława Krzyżanowskiego przystąpili do rywalizacji w drugiej połowie z nadziejami na odrobienie strat, jednak piłkarze LKS-u dość szybko je rozwiali. Po przerwie trzy razy do siatki przyjezdnych trafił Tatko, a w 88. minucie Biały zdobył piątą bramkę dla gospodarzy. Po przegranej w Śleszowie AKS zajmuje czternastą pozycję w tabeli IV ligi. Okazją do poprawienia złej sytuacji będzie kolejne ligowe spotkanie, w którym piłkarze AKS-u zmierzą się na własnym boisku z Orkanem Szczedrzykowice.

LKS Stary Śleszów- AKS Strzegom 5:0 (1:0)

AKS: Trawka, Wiśniewski, Pospiszyl, Bęś, Marszałek, Sudoł, Domaradzki, Chmura, Borkowski, Buryło, Diduszko oraz Sobczak, Radom, Bodniewicz, Dobrowolski