Strona główna Kultura Bisz / B.O.K zagra w Świdnicy

Bisz / B.O.K zagra w Świdnicy

10

Bisz / B.O.K, tegoroczny zdobywca Złotej Płyty, wystąpi 19 października w świdnickim Klubie Bolko. Bydgoszczanin wspomagany zespołem instrumentalnym zaprezentuje m.in. utwory z albumu “Wilk Chodnikowy”, za który otrzymał od magazynu Aktivist tytuł “Artysta roku”.

Bisz

W zestawieniu Płyta Roku magazynu T-Mobile Music, wymieniany jednym tchem razem z takimi artystami jak Maria Peszek, Lao Che, T.Love. Bisz to wyjątkowa osoba na polskiej scenie muzycznej. Łączy obserwacje otaczającego go świata z zamiłowaniem do poezji, filozofii i kina tworząc wypadkową, którą łatwo zaszufladkować w kategorii “rap alternatywny”… jednak nic bardziej błędnego. W warstwie muzycznej Bisz to raper kochający klasyczne brzmienie. Brzmienie, po które słuchacze rapu sięgają najczęściej. Bisz to “nowa  klasyka”  w  hiphopowym  nurcie.

Do wcześniej potwierdzonych wykonawców (DemiaMadział / Melon / SlimeWiśnia x KwasuAdei Front), oprócz Bisza dołączają dziś kolejni: KZC (twórcy nieistniejącego już cyklu imprez “Czas podziemia” zrzeszających świdnicką scenę rap), Znana Marka (krakowski kwartet hip-hopowy, w którego skład wchodzą Lewel, Syndykat, Freak i Emka) oraz NzU. Imprezę poprowadzi El P, członek m.in. świdnickiej formacji Sticky Icky.

plakat_bisz_tn

Szczegółowe informacje o wydarzeniu i wszystkich wykonawcach dostępne są na stronie organizatora, Świdnickiego Ośrodka Kulturywww.sok.com.pl/bisz-b-o-k-demia/

Zapowiedź koncertów Bisz / B.O.K z żywymi instrumentami: http://youtu.be/2ZFSNLM5Ggs

Od dzisiaj zmienia się cena biletów. Wejściówki w cenie 20 zł można kupić w Informacji Turystycznej (Rynek/ul. Wewnętrzna 2) oraz w sieci Ticketpro (m.in. salony Empik, Media Markt, Saturn). W dniu koncertu bilety będą po 30 zł.