Strona główna Kultura Wakacje z talentami w Galerii Świdnickiej

Wakacje z talentami w Galerii Świdnickiej

0

Galeria Swidnicka i Agencja ARTE zapraszają na trzeci już koncert Wakacje z Talentami.W niedzielę, 25 sierpnia o godzinie 16.00 na scenie Galerii Świdnickiej wystąpią uczestniczki zajęć w Studiu Piosenki Meluzyna w Świebodzicach, które działa przy Stowarzyszeniu Bona Fide: Klaudia Zyska, Julia Byra, Angelika Lech, Joanna Mirowska, Oliwia Andrasz, Klaudia Wysoczańska i Żaneta Dudka. Opiekunem dziewcząt jest Joanna Gulbicka-Byra.

Na zdjęciu Joanna Mirowska

Chcieliśmy podczas wakacji dać zdolnej młodzieży powiatu świdnickiego i dzierżoniowskiego możliwość zaprezentowania swojego talentu wokalnego, muzycznego czy tanecznego. Pomysł spodobał się młodym ludziom, udało się przygotować trzy koncerty. Na ostatni zapraszamy w najbliższą niedzielę. Prawdopodobnie z talentami będziemy się spotykać nadal podczas roku szkolnego. Bardzo nas cieszy, że galeria staje się nie tylko miejscem zakupów, ale miejscem sympatycznych, artystycznych spotkań – mówi Beata Moskal-Słaniewska, specjalista ds. marketingu świdnickiego centrum.

W czerwcu w galerii wystąpili formacja Sticky Icky – funky hip hop jazz, Partycja Mizerska i formacja Break Dance. W lipcu prezentowała się kolejna zdolna wokalistka Aneta Klemaczak, a Grupa „Renegades” i dj Slime wystąpiła w programie „Krótka historia o…” – pokazie tańca i turntablismu. Najbliższa niedziela należy do młodych artystek ze Świebodzic.

Poprzedni artykułSilna obsada na Domino Streetball Cup
Następny artykułImprezownik: Propozycje na weekend