Strona główna Wydarzenia Strzegom Strzegom spisze nieruchomości

Strzegom spisze nieruchomości

2

W najbliższym czasie pracownicy Urzędu Miejskiego w Strzegomiu przeprowadzą spis z natury (inwentaryzację) komórek, garaży oraz ogródków przydomowych oddanych w dzierżawę lub najem, będących własnością gminy Strzegom, położonych na jej terenie.

Powyższe działania mają na celu uregulowanie stanu prawnego nieruchomości użytkowanych przez mieszkańców gminy Strzegom oraz sprawdzenie prawidłowości zgłoszenia tych nieruchomości do opodatkowania. W związku z powyższym burmistrz Strzegomia zobowiązuje mieszkańców do udzielenia powołanej komisji niezbędnych w tym zakresie informacji, umożliwienia dojścia do w/w nieruchomości oraz dokonania ich pomiarów.

Osoby użytkujące komórki, garaże i ogródki przydomowe, będące własnością gminy Strzegom, które nie zawarły stosownej umowy na ich dzierżawę lub najem, powinny zgłosić się do Urzędu Miejskiego w Strzegomiu celem uregulowania stanu prawnego oraz zgłoszenia do opodatkowania przedmiotowych nieruchomości (Wydział Gospodarki Nieruchomościami i Zagospodarowania Przestrzennego pok. 34 oraz Wydział Podatkowy pok. nr 4).

Poprzedni artykułGospodarze najlepsi nad zalewem Witoszówka
Następny artykułPiękne maszyny na Gali Parowozów