Strona główna Sport Piłka nożna Przegrana Stali na początek rozgrywek

Przegrana Stali na początek rozgrywek

0

Piłkarzom Stali Świdnica nie udała się inauguracja sezonu 2013/2014. W pierwszej kolejce ligi okręgowej podopieczni Sebastiana Błaszczyka ulegli na boisku Zjednoczonych Żarów 2:3.

Z początku rywale mieli lekką przewagę i ostatecznie w 20. minucie strzelili na 1:0. Nam udało się wyrównać piętnaście minut później (Sowa). Na początku drugiej połowy wyszliśmy na prowadzenie, ale w końcówce nie starczyło nam sił i w 83. i 86. minucie straciliśmy dwie bramki przegrywając całe spotkanie 2:3. Mimo przegranej, jestem zadowolony z postawy drużyny. Dysponowaliśmy trochę eksperymentalnym składem więc można powiedzieć, że nie było aż tak źle. Miejmy nadzieje, ze w niedzielę zagramy jeszcze lepiej – podsumował trener Stali Sebastian Błaszczyk.

Zjednoczeni Żarów – Stal Świdnica 3:2 (1:1)

Bramki dla Zjednoczonych: Uszczyk, Kloc (2)

Bramki dla Stali: Sowa, Pawela