Strona główna Wydarzenia Pożegnanie wakacji w Galerii Świdnickiej

Pożegnanie wakacji w Galerii Świdnickiej

0

Niechętnie rozstajemy się z wakacjami, które w tym roku były wyjątkowo pogodne i słoneczne. W ostatni weekend sierpnia Galeria Świdnicka zaprasza mniejszych i większych na zakupy – plecaki, stroje, wyroby papiernicze, szkolne sukienki i bluzki czekają. 2 września witamy Nowy Rok Szkolny 2013/2014.

 

Ale zanim to nastąpi zapraszamy 1 września, w niedzielę, na inne atrakcje, ciekawe szczególnie dla młodszych uczniów. Zapraszamy serdecznie na scenę i obok niej w godzinach od 12.00 do 16.00.

UNIKIDS Uniwersytet Dziecięcy Unikids

Zaprasza na pokazowe zajęcia z robotyki – co godzinę na scenie pokazy robotów oraz warsztat przy stolikach obok sceny – wybrane dzieci zapraszamy do własnego wykonania najprostszego robota jeździka

Helen Doron – szkoła językowa zaprasza na piosenki i lekcję demo ok. godz. 14.00.Być może uda się także znaleźć kangura? Jakiego? O tym dzieci dowiedzą się w trakcie konkursu.

Studio Artystyczne Kathatris

Reklamować będzie swoje talenty ze Studia piosenki – występy wokalistek, podopiecznych Tomasza Sochackiego odbywać się będą między 12.00 a 16.00. Zapraszamy na mini recitale.

Przedszkole Językowe ABRAKADABRA na stoisku obok Intermarche zaprasza do zabaw przy stoliku, krótkich lekcji i wspólnego śpiewu od 14.00 do 16.00.

AVON tym razem przygotowało niespodziankę dla najmłodszych – malowanie buziek odbywać się będzie w namiocie obok kwiaciarni. A prócz tego pokazy nowych kosmetyków dla mam.

Mediaexpert ma niespodziankę dla nieco starszych i na sobotę, i na niedzielę. W sobotę 31 sierpnia od 9.00 do 21.00 i w niedzielę od 10.00 do 20.00 na wypróbowanie konsol do gier z kontrolerami moov – wypróbować będzie można gry sportowe i taneczne. Na stoisko z konsolami zapraszamy przed wejściem do salonu Mediaexpert.

To będzie całkiem miły, ostatni wakacyjny weekend. Zapraszamy do Galerii Świdnickiej.

artykuł sponsorowany

Poprzedni artykułŚwietny debiut Piecha w Zagłębiu
Następny artykułCzary Penelopy: Knedle z morelami