Strona główna Wydarzenia Świdnica Powalczą o Puchar Księstwa Świdnicko-Jaworskiego

Powalczą o Puchar Księstwa Świdnicko-Jaworskiego

0

Już po raz jedenasty na Jeziorze Sławskim o Puchar Księstwa Świdnicko – Jaworskiego powalczą żeglarze. W tym roku regaty zaplanowano w dniach 20 – 22 września.

Tegorocznymi organizatorami zmagań jest ponownie Lokalna Organizacja  Turystyczna „Księstwo Świdnicko-Jaworskie” przy współpracy Świdnickiego Klubu Żeglarskiego „Qbryg”. Na jezioro w Sławie w województwie lubuskim wypłynąć może około 20 łodzi.

Zgłoszenia do 10 września  przyjmuje Lokalna Organizacja  Turystyczna „Księstwo Świdnicko-Jaworskie” (tel. 074-852-02-90, ul. Wewnętrzna 2, 58-100 Świdnica).

Wpisowe od załogi biorącej udział w regatach  dzięki dofinansowaniu Gminy Miasto Świdnica wyniesie 80,00 zł. Trzydniowe wyżywienie to koszt 140 zł od osoby. Noclegi w cenie od 200 do 350 zł  za dwa noclegi w pokojach dwuosobowych lub w domkach z pełnym węzłem sanitarnym 4-5 osobowych. Na regaty mogą się również wybrać kibice. Dla nich zorganizowany zostanie turniej piłki siatkowej oraz możliwość korzystania ze sprzętu pływającego (rowery wodne). Na sobotę zaplanowano biesiadę żeglarską przy ognisku.

Regulamin i deklaracja dostępne na stronie organizatora

Poprzedni artykułŚwidnica, Dzierżoniów, Zielona Góra, a może Gorlitz?
Następny artykułCzterdziestu pięciu milionerów w powiecie świdnickim