Strona główna Sport Piłka nożna Piłkarski weekend

Piłkarski weekend

0

Piłkarska machina w sezonie 2013/2014 powoli się rozkręca. Poniżej przedstawiamy wyniki rozegranych spotkań na boiskach III i IV-ligi, klasy okręgowej oraz klas A i B.


III liga
Polonia Świdnica- MKS Oława 0:1
Zagłębie II Lubin- Prochowiczanka Prochowice 5:0
Formacja Mostki Śląsk II Wrocław 3:0
GKS Kobierzyce- Polonia Trzebnica 4:3
Piast Karnin- Foto- Higiena Gać 0:0
Promień Żary- Ilanka Rzepin 3:2
Piast Żmigród- Ślęza Wrocław 0:2
Stilon Gorzów- Lechia Dzierżoniów 2:1
Bielawianka Bielawa- Bystrzyca Kąty Wrocławskie 1:2

IV liga
AKS Strzegom- Kuźnia Jawor 1:0
Brzeg Dolny- Granica Bogatynia 5:1
Sokół Wielka Lipa- Orkan Szczedrzykowice 3:2
Piast Zawidów- LZS Stary Śleszów 2:2
Orla Wąsosz- Miedź II Legnica 0:0
Pogoń Oleśnica- Olimpia Kowary 0:2
Karkonosze Jelenia Góra- Orzeł Ząbkowice Śląskie 1:0
BKS Bobrzanie Bolesławiec- MKS Szczawno Zdrój 3:1

Klasa okręgowa
Stal Świdnica- Iskra Jaszkowa Dolna 2:2
Karolina Jaworzyna Śląska- Zamek Kamieniec Ząbkowicki 4:4
Piławianka Piława Górna- Trojan Lądek Zdrój 4:4
Victoria Świebodzice- LKS Bystrzyca Górna 4:0
Unia Złoty Stok- Zjednoczeni Żarów 3:1
Kryształ Stronie Śląskie- Piast Nowa Ruda 0:9
Nysa Kłodzko- Skalnik Czarny Bór 0:0
Sparta Ziębice- Pogoń Pieszyce 1:3

Klasa A

Grupa I Wałbrzych
Cukrownik Pszenno- Unia Jaroszów 0:2
Grom Witków- KS Walim 3:3
Zieloni Mrowiny- Gwarek Wałbrzych 1:1
Wenus Nowice- Sudety Dziećmorowice 3:2
Górnik Boguszów- Gorce- Nysa Kłaczyna 3:1
Włókniarz Głuszyca- Tęcza Bolesławice 1:2
Zdrój Jedlina Zdrój- Biały Orzeł Mieroszów 5:4
Granit Roztoka- Czarni Wałbrzych 3:1

Grupa II Wałbrzych
Niemczanka Niemcza- Rawa Boleścin 3:2
Błękitni Owiesno- LKS Gola Świdnicka 1:4
Zgoda Grodziszcze- Płomień Makowice 0:1
Ślęża Ciepłowody- Boxmet Piskorzów 0:0
Wieża Rudnica- Czarni Sieniawka 1:2
Polonia Ząbkowice Śląskie- Delta Słupice 1:0
Koliber Uciechów- Skałki Stolec 2:1
Tarnovia Tarnów- Zieloni Łagiewniki 2:1

Klasa B

Grupa I Świdnica
LKS Wiśniowa- LKS Marcinowice 4:0
LKS Piotrowice Świdnickie- Błyskawica Kalno 3:2
Grom Panków- Orzeł Witoszów 3:2
Zieloni Mokrzeszów- Wierzbianka Wierzbna 2:2
Płomień Dobromierz- Błękitni Słotwina 0:4
Zjednoczeni Gościsław- Sokół Kostrza 4:2
Wodospad Zastruże- Herbapol Stanowice 0:10
Kłos Lutomia- Zryw Łażany 0:3

Grupa II Świdnica
Błękitni Książnica- Gryf Burkatów 2:2
LKS Gilów- Victoria Tuszyn 0:7
Dąb Mościsko- LKS Dobrocin 4:2
Orzeł Przerzeczyn Zdrój- Sparta Oleszna 1:2
Płomień Sokolniki- LKS II Bystrzyca Górna 0:6
Orzeł Piława Dolna- Piast Jaźwina 5:2
Klubokawiarnia Roztocznik- Ślężanka Tąpadła 2:6