Strona główna Kultura Co grają w kinie?

Co grają w kinie?

0

Miłość po francusku, Millerowie, a może animowane Samoloty? Kilka premier i pokazów przedpremierowych znalazło się w repertuarze od 9 do 15 sierpnia. Co jeszcze poleca świdnickie kino Cinema 3D? Sprawdź!

Kadr z filmu „Miłość po francusku”

POKAZY PRZEDPREMIEROWE:

MILLEROWIE

USA, od 13 lat, komedia/ 110 min

19:00*

* seans odbędzie się 9 i 15 sierpnia

Film przedstawia historię handlarza marihuany, który postanawia wycofać się z interesu. Zanim jednak zakończy swoją przestępczą działalność musi wykonać swoje ostatnie duże zlecenie. Udając ojca rodziny wyjeżdżającego na wycieczkę ma za zadanie przemycić 600 kilogramów „towaru”…

SAMOLOTY

USA, b.o., familijny/animowany/ 91 min

wersja 2D 12:00**

wersja 3D 9:15** 16:00**

** seans odbędzie się tylko 15 sierpnia

Po ogromnym sukcesie produkcji „Auta” i „Auta 2”  Wytwórnia Disney/Pixar zaprasza w podniebną podróż w filmie „Samoloty”. Dusty samolot rolniczym, mały rozmiarem ale wielki duchem, marzy o wystartowaniu w największym w historii wyścigu powietrznym dookoła świata. Jednak w przeciwieństwie do wszystkich uczestników zawodów, nie jest stworzony do ścigania się i w dodatku cierpi na lęk wysokości… Dzięki wsparciu przyjaciół  i wielkiej odwadze Dusty’emu udaje się przezwyciężyć wszystkie trudności i spełnić swoje marzenia. Samoloty to niezwykły film, który pokazuje, że dzięki sile charakteru, odwadze i przyjaźni można wzbić się ponad przeciętność i osiągnąć nieosiągalne.

PREMIERY TYGODNIA:

JESZCZE WIĘKSZE DZIECI

USA, od 13 lat , komedia/ 101 min

11:30 13:45 16:00*** 18:15 20:30

*** seans nie odbędzie się 15 sierpnia

Lenny przeprowadził się z Los Angeles do rodzinnego miasteczka, tam gdzie się wychował. Tym razem to on i jego przyjaciele dostaną lekcję życia od swoich dzieci. A stanie się to w dniu, w którym wszystko może się zdarzyć.

MIŁOŚĆ PO FRANCUSKU

Francja, od 15 lat, komedia/ 92 min

10:00 17:00 20:45

Alice Lantins ma 38 lat. Jest piękna, ambitna i całkowicie oddana swej pracy – do tego stopnia, że życie prywatne dla niej nie istnieje. Ma w ręku wszystkie atuty, by zostać nową redaktor naczelną magazynu „Rebelle”. Wszystkie, poza jednym… Alice jest kobietą, która nigdy nie wykracza poza utarte schematy. Dopiero gdy w jej życiu pojawi się 20-letni, czarujący Balthazar, koledzy i znajomi spojrzą nagle na nią innym okiem. Alice spostrzeże, że los dał jej do rąk klucz do przyszłej kariery. Zaczyna zatem odgrywać komedię, udając nieprawdopodobną idyllę.

DO ZALICZENIA

USA, od 13 lat, komedia/ 100 min

12:45 17:30 19:00****

**** seans nie odbędzie się 9 i 15 sierpnia

Nastolatka Brandy Clarke desperacko próbuje odbyć inicjację seksualną, zanim zacznie naukę w college’u. Jej aspiracją nie jest jednak zaliczenie wyjątkowego „pierwszego razu”, ale kolekcja doświadczeń z długiej listy „do zaliczenia”.

SMERFY 2

USA, od 7 lat , familijny/komedia/animowany/ 105 min

wersja 2D 9:30 14:00 18:30

wersja 3D 9:15*** 11:45 16:15

*** seans nie odbędzie się 15 sierpnia

Gargamel tworzy kilka złych istot, podobnych do Smerfów, z pomocą których chce zdobyć magiczny napój Smerfów. Ale okazuje się, że tylko prawdziwy Smerf może dać mu to czego chce i tylko specjalne zaklęcie, które zna Smerfetka, może przemienić jego twory w prawdziwe Smerfy. Gargamel porywa więc Smerfetke i sprowadza ją do Paryża, gdzie jest podziwiany i uznawany za największego czarnoksiężnika świata. Pozostałe Smerfy muszą powrócić do naszego świata i z pomocą swoich przyjaciół Patricka i Grace Winslow uratować Smerfetkę.

KONESER

Włochy, od 16 lat, melodramat/ 124 min

14:30

Świat obrazów, dzieł sztuki, antyków i wszystkiego co wzbudza pożądanie współczesnej „arystokracji”. Dyrektor domu aukcyjnego, Virgil Oldman (Geoffrey Rush), nie przypadkiem wchodzi w życie młodej i tajemniczej dziedziczki, Claire Ibbetson (Sylvia Hoeks), której rodzice zginęli, pozostawiając nie do końca zbadane i ocenione dzieła sztuki. Młody twórca, Robert (Jim Sturgess), pomaga jej w rozpoznaniu majątku, który odziedziczyła. Pojawiają się kolejni doradcy, ale czy na pewno chcą pomóc Clarie…? Kto tak naprawdę stoi po jej stronie, a kto czeka na nie swój spadek?

BYZANTIUM

USA/ Wlk. Brytania/ Irlandia, od 15 lat, dramat/fantasy/thriller/ 118 min

10:15 12:00 *** 15:00 21:15

*** seans nie odbędzie się 15 sierpnia

Akcja skupia się na dwóch młodych „siostrach”, które podróżują, mordując ludzi aż docierają do angielskiego miasteczka nad morzem. Clara (Gemma Arterton ) jest współczesną kobietą, patrzącą w przyszłość. To właśnie ona zmieniła swoją córkę, Eleanor (Ronan) w wampirzycę, która jest nieśmiałą i niewinną dziewczyną. Eleanor jest już wyczerpana po 200 latach ciągłej podróży i chce w końcu osiąść. Okazuje się, że jej matka chroniła ją przed innymi wampirami z „braterstwa”. Aby im uciec muszą wtopić się w tłum albo nadal podróżować. Gdy już sądzą, że udało im się zbiec, przeszłość ich dogania.

HIT:

OBECNOŚĆ

USA, od 16 lat, horror/ thriller/ 112 min

19:45 22:15

Historia Eda i Lorraine Warrenów, światowej sławy badaczy zjawisk paranormalnych, którzy zostali wezwani przez rodzinę terroryzowaną na odludnej farmie przez mroczną zjawę. Zmuszeni do konfrontacji z potężnym demonem, Warrenowie stają przed najbardziej przerażającym przypadkiem w ich życiu.

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

REZERWACJA TELEFONICZNA

+48 74 639 90 56

KONTAKT

CINEMA 3D Świdnica – Galeria Świdnicka

ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica

tel: +48 74 639 90 56

www.cinema3d.pl

 


 

Poprzedni artykułZnamy plan przygotowań ŚKPR-u do nowego sezonu
Następny artykułHakerzy podszywają się pod policję