Strona główna Sport Piłka nożna Zagrają w nocy już po raz trzeci

Zagrają w nocy już po raz trzeci

1

Już 3 sierpnia na Orliku przy ulicy Jana Pawła II w Jaworzynie Śląskiej odbędzie się trzecia edycja Nocnego Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Prezesa MKS-u Karolina Jaworzyna Śląska. Organizatorzy liczą na podobną frekwencję, jak przed rokiem.

 

W turnieju mogą wziąć udział zawodnicy którzy ukończyli 16 lat. Wpisowe od drużyny wynosi 50zł. Dla najlepszych drużyn i piłkarzy organizator przewiduje nagrody rzeczowe, zapewnia również posiłki i napoje regeneracyjne. Drużyny należy zgłaszać najpóźniej do 31 lipca za pośrednictwem maila: [email protected] Początek turnieju w sobotę 3 sierpnia o godzinie 17:00.

W poprzedniej edycji w której wzięło udział niemal 160 zawodników z 16 zespołów najlepsi okazali się piłkarze zespołu La Liga w składzie: Grzegorz Borowy – kapitan drużyny, Damian Tymcik, Wojciech Sowa, Marcin Krawczyk, Mateusz Kurzeja, Mateusz Ptak, Bartosz Fudali, Tomasz Szewczak oraz Mateusz Górski. Na drugiej pozycji uplasowali się zawodnicy Rodzynków z Kanionu Rozkoszy, na trzeciej SV 1410 Bij Krzyżaka.

Poprzedni artykułMyślał, że się zmieści [VIDEO]
Następny artykułNowy eksponat w Muzeum Broni