Strona główna Temat dnia Wygraj bilety lotnicze

Wygraj bilety lotnicze [ZADANIE NR 4]

1

Malaga, Alicante, Kreta, Dubrownik, Teneryfa, Barcelona, Paryż, Rzym. Letnia siatka połączeń lotniczych z wrocławskiego lotniska jest naprawdę imponująca. Wśród niemalże 60 kierunków każdy znajdzie coś dla siebie. W tym roku polecimy zarówno na krótki i intensywny weekend, a także na gorące wakacje. Sprawdź gorące połączenia  z Wrocławia – wygraj bilety lotnicze! 

Wrocławskie lotnisko łączy region ze światem. Rekordowa liczba lotów regularnych i czarterowych, które znalazły się w letniej siatce Portu Lotniczego Wrocaw, to nie lada gratka dla wszystkich, którzy chcieliby przeżyć niezapomniane wakacje. – W letniej siatce połączeń każdy znajdzie coś dla siebie. W tym roku wybieramy pomiędzy atrakcyjnymi południowymi destynacjami, takimi jak Malaga, Kreta czy Malta, ale także ciekawymi city-breakami w największych europejskich miastach – Rzymie, Paryżu czy Wenecji – podsumowuje Monika Półtorzycka-Jon, manager ds. marketingu i PR w Porcie Lotniczym Wrocław.

Tanie i atrakcyjne połączenia

Letnia siatka połączeń w wrocławskiego lotniska to atrakcyjne kierunki niskokosztowe zlokalizowane na gorącym południu Europy. Należą do nich Kreta Chania, Malta, Wenecja Treviso, Rzym, Bolonia, Mediolan Bergamo, Barcelona Girona, Alicante i Malaga. Co ważne,  dni i godziny wylotów dobrane są tak, aby sprzyjały zarówno kilkudniowym podróżom, jak i długoterminowym wakacjom na południu. – W tegorocznym rozkładzie lotów znajdziemy m.in. dogodne połączenie na Kretę – wylatujemy w piątek po pracy, wracamy w poniedziałek wieczorem. Dla wszystkich cierpiących na notoryczny brak czasu dostępna jest też Malta – wylatując w sobotę, wracamy we wtorek – mówi Monika Półtorzycka-Jon. Dzięki tak skonstruowanej siatce wystarczy jeden, dwa dni wolnego, aby spędzić krótkie egzotyczne wakacje, które nie zrujnują domowego budżetu. Połączenia Ryanair uzupełniają te od Wizz Air. Z węgierskim przewoźnikiem polecimy do kultowych już: Paryża Beauvais (podobnie, jak z Ryainar), Oslo Torp, Londynu Luton, Eindhoven i Dortmundu.

Czartery na długie wakacje

W tym sezonie z wrocławskiego lotniska dostępnych jest 25 najpopularniejszych kierunków czarterowych. Wśród nich znajdziemy 5 nowości, które mają szansę stać się przebojami tych wakacji. Należą do nich Teneryfa, Sycylia, Dubrownik, Marsa Alam w Egipcie oraz Cypr Północny. – Ciepłe zakątki Europy i kraje afrykańskie to ulubione destynacje Dolnoślązaków. Wśród nich znajdziemy topowy Egipt, ale i Wyspy Kanaryjskie oraz greckie, a od tego roku także Sycylię czy Chorwację – podsumowuje Monika Półtorzycka-Jon. Siatkę uzupełnia 20 sprawdzonych kurortów Grecji, Hiszpanii, Turcji, Tunezji czy Bułgarii, takich jak Fuerteventura,  Lanzarote, Teneryfa, Costa Brava, Burgas, Rodos, Izmir, Bodrum, Sharm El-Sheik, Hurghada czy Monastir. Wyloty do nich oferują największe biura podróży współpracujące z wrocławskim lotniskiem, m.in. Itaka, Tui, Rainbow Tours, Neckermann, Wezyr Holidays, Sun Fun i Grecos Holidays.

Najatrakcyjniejsze letnie połączenia lotnicze z Wrocławia znajdziesz w specjalnej zakładce Gorące Połączenia na stronie internetowej lotniska. Zaplanuj swoją podróż już dziś!

UWAGA! KONKURS

Teraz masz szansę wygrać podwójny bilet lotniczy ufundowany przez linie Ryanair i Port Lotniczy Wrocław. Co tydzień na stronie Swidnica24.pl będzie publikowane pytanie lub zadanie dotyczące Portu Lotniczego Wrocław.  Pamiętaj, żeby móc wygrać główną nagrodę w konkursie musisz wykonać cztery zadania.

Nagroda tygodnia za poprzednie zadanie wędruje do pana Konrada Pisowicza, gartulujemy

Drugie zadanie:  Napisz, jak spędziłbyś wymarzony city-break. Sprawdź, gdzie na przedłużony pobyt weekendowy poleciałbyś najchętniej z Portem Lotniczym Wrocław (maksymalnie 4 zdania)

Na odpowiedzi na ostatnie zadanie czekamy do niedzieli, 21 lipca 2013 roku pod adresem [email protected] z dopiskiem „Gorące połączenia”. Oczywiście nie zapomnij podać swoich danych teleadresowych. Pamiętaj także o wyrażeniu zgody na publikację imienia i nazwiska na portalu Swidnica24.pl.

Podpowiedzi szukaj na www.airport.wroclaw.pl, Facebooku Portu Lotniczego Wrocław i nowym lotniskowym blogu.

W środę, 24 lipca poznamy zwycięzcę konkursy „Gorące połączenia”.

Poprzedni artykułDary dla powodzian
Następny artykułWeekend atrakcji w Stragonie