Strona główna Sport Piłka nożna Ślęza Wrocław rywalem Polonii

Ślęza Wrocław rywalem Polonii

0

Druga siła ostatniego sezonu rozgrywek III-ligi dolnośląsko-lubuskiej Ślęza Wrocław będzie najbliższym sparingpartnerem ekipy Polonii Świdnica. Spotkanie rozegrane zostanie już w najbliższą środę, 24 lipca.

 

Wrocławianie mają za sobą trzy pojedynki kontrolne. We wszystkich próbach piłkarze ze stolicy Dolnego Śląska schodzili z boiska w roli pokonanych, grali jednak na wyjazdach z wyżej notowanymi przeciwnikami. Na inaugurację Ślęza uległa 1:6 II-ligowemu MKS-owi Kluczbork, następnie przyszedł czas na porażki z GKS-em Katowice (I-liga) 0:3 i Odrą Opole (II-liga) 4:6. Podopieczni Damiana Błaszczyka rozegrali jak do tej pory dwa mecze kontrolne – w pierwszym pokonali 5:4 Zjednoczonych Żarów, w drugim zremisowali 2:2 z Kuźnią Jawor.

Na mecz pomiędzy Polonią Świdnica, a Ślęzą Wrocław zapraszamy już w najbliższą środę, 24 lipca. Początek spotkania rozgrywanego na stadionie przy ul. Śląskiej w Świdnicy o 17.00. To najmocniejszy przeciwnik Polonii w okresie przygotowawczym, który w minionym sezonie otarł się o awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Zapraszamy do kibicowania.  

/Polonia Świdnica/

Poprzedni artykułAwanse i odznaczenia dla policjantów [FOTO]
Następny artykułBezsenność na Festiwalu Bachowskim