Strona główna Temat dnia Narkotykowy diler zatrzymany

Narkotykowy diler zatrzymany

12

Wspólna akcja funkcjonariuszy Sudeckiego Oddziału Straży Granicznej i policjantów doprowadziła do zatrzymania 26-letniego mieszkańca gminy Jaworzyna Śląska, który posiadał amfetaminę i marihuanę. Z zabezpieczonego towaru można było uzyskać blisko 5 tysięcy porcji narkotyków.

– 2 lipca funkcjonariusze z placówki Straży Granicznej w Jeleniej Górze i policji z KPP Świdnica zatrzymali mieszkańca gminy Jaworzyna Śląska, u którego ujawniono duże ilości amfetaminy i marihuany, z których można było uzyskać blisko 5 tysięcy porcji narkotyków. Środki odurzające były ukryte w foliowych torbach w samochodzie osobowym, którym poruszał się ww. mężczyzna. Część z nich była już poporcjowana i gotowa do sprzedaży – mówi aspirant Paweł Petrykowski

Ponadto funkcjonariusze zabezpieczyli wagę elektroniczną, woreczki strunowe oraz gotówkę. Wszystko wskazuje na to, że mieszkaniec gminy Jaworzyny Śląskiej zajmował się rozprowadzaniem narkotyków. Mężczyzna w czwartek, 4 lipca został doprowadzony do sądu, który zadecyduje o jego dalszym losie. Za popełnione przestępstwo grozi mu do kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

oprac. tepe

foto Sudecki Oddział Straży Granicznej w Kłodzku

Poprzedni artykuł„Dzikie Świnie” najlepsze w Pastuchowie
Następny artykułUtrudnienia na „łączniku”