Strona główna Bez kategorii Magazyn Swidnica24.pl na upalny weekend

Magazyn Swidnica24.pl na upalny weekend

14

Przebiegają przez nasz koc, krzyczą, płaczą… Kto podczas letniego plażowania choć raz nie doznał boleśnie obecności dzieci z sąsiedniego koca? Czy na rozkapryszone maluchy nie ma rady? Otóż jest, a zdolności rodzicielskie pewna Amerykanka odkryła u Francuzów. W dzisiejszym wydaniu Magazynu Swidnica24.pl m.in. polecamy poradnik, który powstał na bazie jej obserwacji. 

Toskania? Hiszpania? Nie. To piękne pole słoneczników tuż koło Świdnicy.  Uchwyciła w kadrze pani Beata Norbert.

Zanim jednak o książce, podpowiedź, gdzie wybrać się na wakacyjną wycieczkę. Kierunków może być mnóstwo, ale tym razem polecamy przegląd najpiękniejszych polskich jezior. Portal znanenieznane.pl szykuje zaskoczenie, bo zupełnie pomija Mazury. Jeśli więc nie tam, to gdzie? Spis w dziale Turystyka.

W ten weekend warto wybrać się do Wrocławia. To już ostatnie spotkania z jednym z najciekawszych festiwali filmowych w Polsce. T-Mobile Nowe Horyzonty będzie miał finał na rynku, a widzowie za seans nie zapłacą nawet złotówki. Co będzie można obejrzeć – o tym w dziale Kino.

Zaskakującą potrawę na sobotni lub niedzielny wieczór  proponuje Penelopa Rybarkiewicz-Szmajduch. Tym razem z najzwyklejszych buraczków wyczarowuje danie wykwintne i zdecydowanie niepospolite. Szczegóły w dziale Kuchnia.

I wreszcie wspomniany na początku poradnik. „W Paryżu dzieci nie grymaszą” – czy to w ogóle możliwe? Jak ujarzmić temperamenty maluchów, a jednocześnie nie ograniczać ich prawa do własnego zdania, potrzeb i humorów? Autorka książki twierdzi, że odpowiedź jest we francuskim modelu wychowania. Więcej w dziale Książka.

Magazyn Swidnica24.pl jak zawsze czeka na Państwa w menu pod hasłem Magazyn. Udanego weekendu!

Poprzedni artykułCzary Penelopy: Carpaccio z młodych buraczków
Następny artykułRatują polskie cmentarze