Strona główna 112 Ktokolwiek widział…

Ktokolwiek widział…

23

Wyszedł w sobotę na ognisko ze znajomymi i do dzisiaj nie wrócił do domu. Rodzina i przyjaciele Pawła Iwanickiego ze Strzegomiu proszą o pomoc w poszukiwaniach. To nie jedyny strzegomianin, który zaginął w ostatnich dniach.

31-latek wyszedł z domu 6 lipca około 18.00 na towarzyskie spotkanie ze znajomymi pod Góra Krzyżową. – To bardzo blisko naszego domu – mówi siostra zaginionego. Pożegnał się około 1.00 w nocy, ale do rodziny nie dotarł.

Ubrany był tak jak na zamieszczonym poniżej zdjęciu:

Niebieska (turkusowa) koszulka z czarnymi lamówkami na rękawkach i dekolcie, niebieskie jeansy oraz buty adidasy czarne z czerwonym znaczkiem firmy Nike.

RYSOPIS : wzrost 183cm,waga ok. 75 kg, szczupła sylwetka, krótkie włosy kolor ciemny blond, oczy zielone.

ZNAKI SZCZEGÓLNE: 1 tatuaż na prawej ręce między nadgarstkiem a łokcie z napisem „Michał”, tatuaż na lewej ręce między nadgarstkiem a łokciem z napisem „Natalia”

Wszyscy, którzy widzieli zaginionego lub mogą udzielić jakiejkolwiek informacji, proszeni są o kontakt z Komisariatem Policji w Strzegomiu tel. 74 855 19 97, 74 855 19 91 lub 997.

Fundacja Itaka poszukuje jeszcze jednego, młodego mieszkańca Strzegomia. 30 czerwca zaginął 20-letni Arkadiusz Ogryzek. Więcej informacji TU.

Poprzedni artykułUderzył w dom [FOTO]
Następny artykułMuzyka wokalna i organowa w katedrze