Strona główna Kultura Cinema 3D zaprasza do kina

Cinema 3D zaprasza do kina [REPERTUAR]

2

Jeździec znikąd, Gorący towar, Wielkie wesele, Pacyfic Rim, World War Z, Uniwersytet potworny, a może Iluzja? Zobacz, na co warto wybrać się do świdnickiego kina Cinema 3D w Galerii Świdnickiej.

Repertuar 19 – 25 lipca 2013 r.

JEŹDZIEC ZNIKĄD

USA, od 12 lat, akcja, przygodowy, sci-fi

15:30 18:30 21:30 wersja z napisami

9:30 12:30 wersja z dubbingiem

Tonto (Johnny Depp) to Indianin wywodzący się z plemienia Apaczów. Pewnego dnia ratuje życie stróżowi prawa – Johnowi Reidowi (Armie Hammer), którego wszyscy towarzysze zostali zamordowani przez bandytów. Reid pragnie pomścić ich śmierć. Po powrocie do zdrowia jako zamaskowany mściciel, postanawia sam wymierzyć sprawiedliwość zabójcom swoich przyjaciół. Z pomocą spieszy mu tajemniczy Indianin, który wraz z nim postanawia zawalczyć o sprawiedliwość…

GORĄCY TOWAR

USA, od 15 lat, komedia

12:30 17:00 19:30

Komedia akcji z udziałem nagrodzonej Oscarem Sandry Bullock i nominowanej do Oscara za ”Druhny” Melissy McCarthy w rolach nieustraszonych strażniczek prawa, które wypowiadają wojnę mafii. Film skupia się na relacji agentki FBI i niekonwencjonalnej policjantki z Bostonu, które wspólnie rozpracowują rosyjskiego gangstera.

WIELKIE WESELE

USA, od 13 lat, komedia/ 89 min

15:00 19:15 21:15

Don i Ellie Griffin (Diane Keaton i Robert De Niro) są już dawno po rozwodzie, ale muszą ponownie ‘stać się’ małżeństwem, by wspomóc swego adoptowanemu syna, kiedy okazuje się, że jego biologiczna matka ma zamiar wziąć udział w jego weselnej przygodzie. Griffinowie uświadamiają sobie dość szybko, że udawanie szczęśliwych małżonków nie jest takie łatwe, a dla dziewczyny Dona, Bebe (Susan Sarandon), jest to sytuacja wręcz uwłaczająca. Dzieci Griffinów też nie mają lekko – Lyla (Katherine Heigl) skrywa pewną tajemnicę, Jared (Topher Grace) zastanawia się poważnie nad swoim życiem miłosnym, a Alejandro (Ben Barnes) pragnie zrobić wszystko dla swej przyszłej małżonki, Missy (Amanda Seyfried), która chcąc zadowolić swych konserwatywnych rodziców, nalegała, by ślubu udzielił im katolicki ksiądz (Robin Williams). A to dopiero początek kłopotów!

PACIFIC RIM 3D

USA, od 12 lat, akcja/ przygodowy/ sci-fi/ 131 min

11:45 14:15 17:00 22:15

Ocean Spokojny kryje w sobie wiele tajemnic, lecz nikt się nie spodziewał, że na jego dnie, znajduje się zagadkowy, prowadzący do innego wymiaru portal. Pod koniec 2012 roku z portalu wyłaniają się ogromnych rozmiarów potwory, które niszczą przybrzeżne miasta i rozpoczynają niszczycielską wędrówkę w głąb lądu, pozostawiając po sobie jedynie zgliszcza. W celu pokonania niebezpieczeństwa, wojsko rozpoczyna pracę nad programem „Jaeger”, mającym na celu stworzenie gigantycznych mechów bojowych, które operowane przez pary pilotów, będą w stanie pokonać bestie.

WORLD WAR Z 3D

USA, od 15 lat, akcja/ dramat/ horror/ 116 min

9:15 14:30 22:00

Akcja dzieje się dziesięć lat po tym jak przez nasza planetę przetacza się apokalipsa zmieniająca ludzi w żywe trupy. Film opowiada o przyszłości opanowanej przez zombie z perspektywy ludzi żyjących w różnych zakątkach świata. Film zrealizowany na podstawie noweli Maxa Brooksa. Świat nigdy nie będzie taki jak dawniej. Ludzie nie są już na szczycie łańcucha pokarmowego, Ziemia jest opanowana przez potwory z piekła rodem.

UNIWERSYTET POTWORNY

USA, b. o. , familijny/przygodowy/animowany/ 110 min

wersja 2D 17:00

wersja 3D 9:30 11:45

Ulubieńcy kinowej publiczności, James P. Sullivan i Mike Wazowski, powracają na duży ekran w filmie „Uniwersytet potworny” – prequelu oscarowego hitu wytwórni Disney/Pixar „Potwory i Spółka”. Film przenosi widzów w czasy, kiedy Sulley i Mike – studenci Uniwersytetu Potwornego – dopiero zgłębiali tajniki potwornego fachu. Zabawne perypetie bohaterów z okresu studiów, wypełnionego szalonymi imprezami w akademiku, pokazują jak pomimo wielu dzielących ich różnic zostali najlepszymi przyjaciółmi. „Uniwersytet potworny” to pełen humoru film o narodzinach prawdziwej przyjaźni.

ILUZJA

USA, od 15 lat , thriller/ 115 min

10:00 19:45

Film opowiada o jednostce FBI uwikłanej w grę w kotka i myszkę z grupą najlepszych na świecie iluzjonistów, którzy podczas swoich występów napadają na banki a skradzionymi pieniędzmi obsypują widownię. Magicy – przestępcy są jednak tak dobrzy w swoim fachu, że cały czas o krok wyprzedzają działania agentów.

REZERWACJA TELEFONICZNA

+48 74 639 90 56

KONTAKT

CINEMA 3D Świdnica – Galeria Świdnicka

ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica

tel: +48 74 639 90 56

www.cinema3d.pl

Poprzedni artykułSamochody kontra place zabaw
Następny artykułOdpowiedzą za skatowanie psa Alka