Strona główna Wydarzenia Świebodzice Więcej atrakcji na miejskiej siłowni

Więcej atrakcji na miejskiej siłowni

9

Popularna „siłownia pod chmurką”, która znajduje się w Parku Miejskim w Świebodzicach, rozrasta się a tym samym umożliwia coraz efektywniejsze i zróżnicowane ćwiczenia – informuje Agnieszka Bielawska-Pękala z UM w Świebodzicach.

Obok zamontowanych w ubiegłym roku urządzeń stanęły cztery kolejne. Są to: biegacz i orbitrek, prasa nożna i wioślarz, stepper i twister oraz drabinka wraz z podciągiem nóg. Kolejne przyrządy z pewnością pomogą w dbaniu o zdrowie i kondycję fizyczną świebodziczan, a dodatkowym atutem jest fakt, że korzystanie z siłowni jest bezpłatne i na świeżym powietrzu. Jednym słowem – samo zdrowie.

Koszt kolejnych urządzeń to 22,5 tys. zł. Zostały zakupione ze środków przewidzianych na szeroką rozumianą profilaktykę. Zapraszamy do korzystania. Siłownia znajduje się w pobliżu głównego wejścia do Parku Miejskiego od Alei Lipowych.

Zrewitalizowany Park Miejski w Świebodzicach to ulubione miejsce wypoczynku i rekreacji dla świebodziczan. Zaciszne alejki spacerowe i ławki sprzyjają odpoczynkowi, amfiteatr w trakcie sezonu letniego rozbrzmiewa muzyką, dzięki m. in. koncertom z cyklu „Muzyka w sercu miasta”. Na najmłodszych czeka kolorowy plac zabaw, wysypany piaskiem, gdzie w lecie dzieci mogą się poczuć niemal jak na plaży. Siłownia jest doskonałym uzupełnieniem dla tych wszystkich, którzy lubią połączyć przyjemne z pożytecznym.

Poprzedni artykułBurza z gradem [ZDJĘCIA I FILMY CZYTELNIKÓW]
Następny artykułProtest w prokuraturach