Strona główna Sport Piłka nożna Polonia żegna się ze swoim stadionem

Polonia żegna się ze swoim stadionem

4

Sezon 2012/2013 powoli dobiega końca. Przed piłkarzami Polonii Świdnica mecz 29. kolejki III-ligi dolnośląsko-lubuskiej z Pogonią Świebodzin. Liczymy, że podopieczni Damiana Błaszczyka zaliczą udany występ i godnie pożegnają się ze swoimi kibicami na koniec sezonu.

 

Na dwie kolejki przed końcem rozgrywek, biało-zieloni znajdują się na bezpiecznej, jedenastej pozycji, jednak do pełni szczęścia jeśli chodzi o zapewnienie sobie utrzymania brakuje trzech „oczek”. Świdniczanie z pewnością nie chcą czekać nerwowo do ostatniej potyczki z Prochowiczanką, tylko sięgnąć po pełną pulę już w starciu z Pogonią Świebodzin. Taki scenariusz da naszej drużynie utrzymanie bez względu na wyniki Polonii Trzebnica i Motobi Bystrzycy Kąty Wrocławskie.

Świdnickich piłkarzy czeka jednak niełatwe zadanie, Pogoń z dorobkiem 40 punktów, na które składa się 11 zwycięstw, 7 remisów i 10 porażek plasuje się na siódmej pozycji w tabeli. Polonia z ośmioma punktami mniej zajmuje jedenastą lokatę. W pierwszej konfrontacji obu ekip padł remis 1:1. Nasza drużyna prowadzenie objęła w 73. minucie po bramce Miętkiewicza, 180 sekund później do wyrównania doprowadził Siemiński.

Polonia potrzebuje punktów, potrzebuje wsparcia kibiców. Bądź tego dnia z biało-zielonymi. Polonia Świdnica – Pogoń Świebodzin (sobota, 8 czerwca, godzina 16.00, stadion OSiR przy ul. Ślaskiej). Wstęp wolny!

Poprzedni artykułNielegalna fabryka w centrum Świdnicy
Następny artykułCinema 3D zaprasza do kina [REPERTUAR]