Strona główna Sport Piłka nożna Ostatni piłkarski weekend za nami

Ostatni piłkarski weekend za nami

0

Rozgrywki piłkarskie w naszym regionie dobiegły końca. Swoje ostatnie spotkania w sezonie 2012/2013 rozegrały drużyny uczestniczące w rozgrywkach klasy okręgowej oraz klas A i B. Poniżej przedstawiamy wyniki rozegranych spotkań, a także końcowe rozstrzygnięcia w postaci awansów do wyższych i spadków do niższych klas rozgrywkowych.

Klasa okręgowa:
Stal Świdnica- MKS Szczawno Zdrój 3:1
Trojan Lądek Zdrój- Victoria Świebodzice 1:0
Bielawianka II Bielawa- Grom Witków 0:3 (wo)
Piławianka Piława Górna- Zjednoczeni Żarów 6:2
Karolina Jaworzyna Śląska- LKS Bystrzyca Górna 2:4
Zjednoczeni Ścinawka Średnia- Unia Złoty Stok 2:8
Kryształ Stronie Śląskie- Iskra Jaszkowa Dolna 2:1

Awans do IV ligi: MKS Szczawno Zdrój
Spadek do klasy A: Zjednoczeni Ścinawka Średnia i Grom Witków

Klasa A

Grupa I Wałbrzych
Nysa Kłaczyna- Cukrownik Pszenno 4:3
Biały Orzeł Mieroszów- Zieloni Mrowiny 2:2
Wenus Nowice- Włókniarz Głuszyca 2:2
Skalnik Czarny Bór- Granit Roztoka 2:1
Gwarek Wałbrzych- Rawa Boleścin 2:0
Sudety Dziećmorowice- Zagłębie Wałbrzych 7:1
Victoria II Świebodzice- Górnik Boguszów- Gorce 3:6
Zdrój Jedlina Zdrój- Czarni Wałbrzych 4:1

Awans do klasy okręgowej: Skalnik Czarny Bór
Spadek do klasy B: Zagłębie Wałbrzych, Victoria II Świebodzice

Grupa II Wałbrzych
Ślęża Ciepłowody- Sparta Ziębice 0:8
Skałki Stolec- Polonia Ząbkowice Śląskie 6:2
Zieloni Łagiewniki- Czarni Sieniawka 2:3
Błękitni Owiesno- Delta Słupice 2:3
Niemczanka Niemcza- Orzeł Mąkolno 6:2
Boxmet Piskorzów- Wieża Rudnica 4:0
Błękitni Niedźwiedź- Lechia II Dzierżoniów 5:2
Zgoda Grodziszcze- Koliber Uciechów 1:0

Awans do klasy okręgowej: Sparta Ziębice
Spadek do klasy B: Błękitni Owiesno, Błękitni Niedźwiedź

Klasa B

Grupa I Świdnica
LKS Marcinowice- Herbapol Stanowice 0:2
LKS Piotrowice Świdnickie- Orzeł Witoszów 1:0
Zryw Łażany- Wierzbianka Wierzbna 2:3
Błyskawica Kalno- LKS Wiśniowa 1:2
Grom Panków- Granit Rogoźnica 3:0 (wo)
Wodospad Zastruże- WKS Goczałków 6:1
Płomień Dobromierz- Błękitni Słotwina 1:4
Tęcza Bolesławice- Unia Jaroszów 2:3

Awans do klasy A: Unia Jaroszów

Grupa II Świdnica
Ślężanka Tąpadła- Orzeł Przerzeczyn Zdrój 3:1
Gryf Burkatów- Orzeł Piława Dolna 4:5
Piast Jaźwina- Sparta Oleszna 1:1
Dąb Mościsko- Sparta Ostroszowice 3:0 (wo)
Płomień Makowice- LKS II Bystrzyca Górna 3:1
LKS Dobrocin- Kłos Lutomia 3:3
LKS Gola Świdnicka- Klubokawiarnia Roztocznik 2:2
LKS Gilów- Victoria Tuszyn 1:3

Awans do klasy A: Płomień Makowice i LKS Gola Świdnicka